• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İstanbul dan satılık Full Pa-80 Harddiski

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Satılık Full Pa-80 Harddiski

İstanbul dan satılık Full Pa-80 Harddiski

80 GB İde Harddisk olup içinde 200 - 250 civarı her tür kart Backupları, 500 Civarı her tür set, 15.000 yerli 15.000 yabancı Midi, 500 Yöreslel Oyun Havaları Midi si ve Pa - 80 sistem disketlerinin olduğu bir harddisk tir. PA-80 den çıkma dır İstanbul da iseniz takar çalıştırır öyle teslim ederim il dışında olanlara ise kargo ile gönderilir. Nasıl takılacağı hususunda açıklamayı da yanında gönderirirm ayrıca PA-80 Soru Cevap dosyası da yanında hediyemdir

YER. İstanbul Gaziosmanpaşa
Fiyatı 100 TL (Takma ücreti almıyorum)
GSM 0535 - 615 - 99 - 18
İsim Muzaffer

Alıcısına şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun diliyorum...

Ekli dosyalar

• HD 1.jpg
    HD 1.jpg
    53 KB · Görülen: 385
  • HD 2.jpg
    HD 2.jpg
    57.3 KB · Görülen: 377
  • HD3.jpg
    HD3.jpg
    38.7 KB · Görülen: 315
Son düzenleme:
İlan günceldir saygılarımla,

Hala satılıkmı

Evet satılık tır ve hatta pahalı falan da der iseniz bunun bir 6 GB olanı var onun içinde de tüm bu veriler yüklüdür oda size 50 TL olur o da her tür sizin işinizi görür. Eğer İstanbul da iseniz ve de orgunuz ile bana gelir iseniz Orgunuza takıp test etmek den para almıyoruz.

Evet satılık tır ve hatta pahalı falan da der iseniz bunun bir 6 GB olanı var onun içinde de tüm bu veriler yüklüdür oda size 50 TL olur o da her tür sizin işinizi görür. Eğer İstanbul da iseniz ve de orgunuz ile bana gelir iseniz Orgunuza takıp test etmek den para almıyoruz.
İstanbul dışındayım bana banka bilgilerini söylerseniz Size havale yapayım sorun değil 50 TL lik işimi görür herhalde zira bu konuda hiç bilgim yok cihazı yeni aldım elime dahi geçmedi ama HD yok onu biliyorum beceremezsem sizi ararım adres bilgilerimi Size yollarım

İstanbul dışındayım bana banka bilgilerini söylerseniz Size havale yapayım sorun değil 50 TL lik işimi görür herhalde zira bu konuda hiç bilgim yok cihazı yeni aldım elime dahi geçmedi ama HD yok onu biliyorum beceremezsem sizi ararım adres bilgilerimi Size yollarım
Üstadım o zaman ben dediğiniz harddisk i bu hafta sonu bir PA-80 bulup onda son bir kez test edeyim sıkıntısız ise size hesap numaramı yazarım nasıl orga takacağınızı da belirtirim + PA-80 SORU CEVAP şeklinde birde size dosyayı Harddisk ile birlikte ücret alıcı şeklinde size gönderirim. Harddisk sağlam lakin siz uzaktasınız birde formatı ORG a uymaz ise benim için basit birşey burada hallederim lakin siz halledemezsiniz. Onun için bekleyin derim, Hah birde Hardiski PC ye bağlama aparatım var hiç kullanmadım fiyatı 60 TL dir dilerseniz onunla birlikte size 100 TL ye göndereyim orada orgunuz bu aleti görmese bile Telefon ile sizi yönlendirir hallederim. Bu aparat da çok güzel birşeydir İşte satış linkim,

Üstadım o zaman ben dediğiniz harddisk i bu hafta sonu bir PA-80 bulup onda son bir kez test edeyim sıkıntısız ise size hesap numaramı yazarım nasıl orga takacağınızı da belirtirim + PA-80 SORU CEVAP şeklinde birde size dosyayı Harddisk ile birlikte ücret alıcı şeklinde size gönderirim. Harddisk sağlam lakin siz uzaktasınız birde formatı ORG a uymaz ise benim için basit birşey burada hallederim lakin siz halledemezsiniz. Onun için bekleyin derim, Hah birde Hardiski PC ye bağlama aparatım var hiç kullanmadım fiyatı 60 TL dir dilerseniz onunla birlikte size 100 TL ye göndereyim orada orgunuz bu aleti görmese bile Telefon ile sizi yönlendirir hallederim. Bu aparat da çok güzel birşeydir İşte satış linkim,
Tamam abim olur beklerim o aparatı da gönder ben adresi Size bildiririm

hocam bende pa 80 var hd yok peki kendi kartını kullanmadan hd yi kullana biliyormuyuz eğer hemkendi kartı (cevo kart) hem hd kullanıla biliyorsak elinizde varsa bahsetiğiniz 50 tl olandan 1ad sipariş vermek istiyorum telim 05307008763 iletişime geçebilirsek sevinirim saygılarımla halil akdemir

hocam bende pa 80 var hd yok peki kendi kartını kullanmadan hd yi kullana biliyormuyuz eğer hemkendi kartı (cevo kart) hem hd kullanıla biliyorsak elinizde varsa bahsetiğiniz 50 tl olandan 1ad sipariş vermek istiyorum telim 05307008763 iletişime geçebilirsek sevinirim saygılarımla halil akdemir

Üstadım 50 TL lik olanı Kosecetin bey satın aldı. Şu anda elimde 75 MB olanı kaldı onun da malesef fiyatı 100 TL dir daha ucuzu düşerse de size haber veririm.

Bilindiği üzere PA-80 ler kart olmaz ise pek randıman vermezler. Bahsettiğiniz üzere diyelim ki CEVO kart kullanıyorsunuz, bu karta ait 5 tane set ayarlıyorsunuz birini direk orga yüklüyorsunuz, birini diskete atıp disketi orga yüklemeden disket sürücüsüne takılı bırakıyorsunuz, birini HD de ki 123! Klasörüne, Birini 456! Klasörüne sonuncuyu da 789! klasörüne attığınızda ve orgun sol tarafındaki çift ışığı yaktığınızda bu 5 setti de aynı anda kullanıyor olacaksınız. İllaha da Karsız olsun diyorsanız aynı şekilde 5 Tane Kartsız set ayarlıyorsunuz aynı şekilde setleri atıp kullanıyorsunuz + Bu Harddisklerde 250 Civarı kart BACKUP ları var yani Org üzerinden 250 Deiğik kartı kartınıza yükleyip kullanabiliyorsunuz + bu kartlara ait yaklaşık 500 Tane de HD içinde set var + 45.000 Tne yerli ve yabancı Midi var Direk HD den Org yardımı ile çala biliyorsunuz, 500 Tane de Yöresel oyun havaları midileri, Marşlar + 312 adet de Kartsız setler var yetmez mi :) Dahasını da sizler HD ye yükleyip kullanabilirsiniz. İstanbul da iseniz orgunuza takar dener öyle teslim ederim. deneme anında almak zorunda değilsiniz beğenmedim dersiniz gerei hiç bir ücret talep etmeden taktığım gibi sökerim de. Kolay gelsin Saygılarımla,