• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

istanbuldan roland exr-5 sıfır gibi tertemiz

yücel akşit

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland exr-5
istanbuldan satılık roland exr-5 klavye org
temiz evde az kullanılmıştır.kutusuyla ve faturası vardır.
fiyat---850 tl.

istanbul-üsküdar-bulgurlu
cep tel.0538 561 46 46
yucel.aksit@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
tum g serisi midi ve ritimleri okuyormu va7 dosyalarını okurmu selam

tum g serisi midi ve ritimleri okuyormu va7 dosyalarını okurmu selam

okuyor raporsuz,bende midi klavye olarak kullanıyorum exr 5'i,usb portu da var.va 7 ritmleri,g serisi ritmleri kendine convert ediyor.user program da var.

roland exr-5 org tertemiz sıfır gibidir.evde amatör olarak hobi amaçlı çok az kullandım.evden dışarı çıkmadı yani,tertemiz hiç bir sorunu yoktur.kutusunda ve faturalıdır.ilk sahibiyim.alıcıya disketleri ve çiftli org ayağıyla beraber vereceğim.pazarlık payı vardır.
fiyat---850 tl.

cep tel 0538 561 46 46
yucel.aksit@hotmail.com

dostum ilanını ilan satış kriterlerine uygun halde düzenlermisin,aksi halde ilanın yayından kaldırılacaktır..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tolga bey merhaba,ben 47 yaşındayım.sitenize yeni üye oldum.çok güzel bir site ben piyanist değilim hobi olarak evde çalıyorum.amatör olarak sitenizden ve sizin bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.ilanı kriterlere uygun açtığımı zannediyordum.bir tek resim koyamadım.çünkü beceremedim.exr-5 için verdiğiniz bilgi için bende teşekkür ediyorum.ben bu işin acemisiyim org neler yapabiliyor tam bende bilmiyorum.fazlada kullanmadım zaten.ama orgun bütün kitapları var.siz midi klavye olarak kullanıyormuşsunuz org neler yapabilir daha iyi bilirsiniz.ilanın bilgilerini kritere göre tekrar veriyorum.hepinize işlerinizde başarılar diliyorum.Saygılarımla.

fiyat---850 tl.

cep tel.0538 561 46 46
yucel.aksit@hotmail.com

Tolga bey merhaba,ben 47 yaşındayım.sitenize yeni üye oldum.çok güzel bir site ben piyanist değilim hobi olarak evde çalıyorum.amatör olarak sitenizden ve sizin bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.ilanı kriterlere uygun açtığımı zannediyordum.bir tek resim koyamadım.çünkü beceremedim.exr-5 için verdiğiniz bilgi için bende teşekkür ediyorum.ben bu işin acemisiyim org neler yapabiliyor tam bende bilmiyorum.fazlada kullanmadım zaten.ama orgun bütün kitapları var.siz midi klavye olarak kullanıyormuşsunuz org neler yapabilir daha iyi bilirsiniz.ilanın bilgilerini kritere göre tekrar veriyorum.hepinize işlerinizde başarılar diliyorum.Saygılarımla.

fiyat---850 tl.

cep tel.0538 561 46 46
yucel.aksit@hotmail.com

tamamdır üstad,ben düzenledim ilanınızı,hayırlı satışlar..

Yuce abi en son kaca bırakırsın 600 e de satan var 4 aylık ama sende soyle en son fiyatını uygun olursa senden alırız selamlar

Yuce abi en son kaca bırakırsın 600 e de satan var 4 aylık ama sende soyle en son fiyatını uygun olursa senden alırız selamlar

raporsuz selam,iyi günler hayırlı işler,ben siteye yeni kayıt oldum.bilgi ve deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum.takıldığım konularda yardımınızı rica ediyorum.ben hobi olarak evde birşeyler çalmaya uğraşıyorum.ben beceremedim ama kızım size exr-5 in resmini ve teknik bilgilerini aşağıya yapıştırdı.bilginiz olsun.o 600 e dediğin alet ne kadar temiz bilmiyorum ama bendeki gerçekten temiz sıfır gibi orjinal kutusu hatta koruma köpükleri dahi duruyor.ben zaten çok az evde kullandım o kadar.gerçekten temiz bir alet arıyorsan pişman olmazsın.ben exr-5 i istanbuldan roland ana satış bayiinden aldım.eğer anlaşırsak size faturasını bile vereceğim.benim alış fiyatım gerçekten 1.320 tl.sen bu aleti midi klavye olarak mı kullanacaksın merak ettim de.bu aleti sana anlaşırsak 700 tl.ye vereceğim.bence temiz ve sıfır gibi bir exr-5 için uygun bir rakam.düşün karar ver.cevabını bekliyorum.iyi günler.hayırlı işler.
cep tel.0538 561 46 46
yucel.aksit@hotmail.com
klavye Dokunmatik yanıt ile 61 tuşları
Ses 64 Voices polifoni
510 paneli sesleri,
20 Drum Kits
+ 542 XG sesleri
+ 256 GM2 sesleri
19 Multitimbral Parçaları
GM2, GS, lite Uyumlu XG
Song 19 önceden yüklenmiş şarkıları
artı Flaş bellek
+ Kullanıcı Song
Göstermek Özel aydınlatmalı LCD ekran
Tek dokunuşla ayarları 2 Her stil için
Otomatik Eşlik Tarzı: 103 (84 fabrika 19 değiştirilebilir) artı Flash bellek
Bölüm: Intro, Ending, Orijinal, Varyasyon, dolgu-x 2
Sync Başlat, Tempo dokunun, Bass Inversion, Aranjör Chord, Aranjör Bellek
Orchestrator Evet, Styles
"Kapak" Evet, Stiller ve Songs
Müzik Yardımcısı Evet, 126
Dijital Efektler Reverb: 8 tip, Chorus: 8 tip, E-FX: 47 tip
Melody İstihbarat: 18 türleri
Genel Kontroller Song, Tone, Stil, Müzik Yardımcısı, Fonksiyon, Disk, Kullanıcı Program, Aile, Seç, Tempo (+)(-), O-9, (+) (evet), (-) (no), Transpose, Çift split, Denge Accomp / Klavye, Metronom Açık / Kapalı, Melodi Akıllı, Klavye Touch, USB, One Touch, V-Link, Demo
Klavye Modu Piano-Aranjör, Çift, Split
Kullanıcı Programları 10
Pitch Bender ve Modülasyon EVET
Oynatıcı / kaydedici 16 Parça
4 kolay kaydedici modu: ALL Count-In, Single, Punch IN / OUT
Disket Sürücü Evet
Arayüzü MIDI / OUT, USB
Jacks Telefonlar x 2, Output L / Mono R, Sustain, DC IN
Çıkış 10W x 2
Digital Bass Enhancer Evet
Hoparlörler 13cm x 2
Bass Reflex Sistemi Evet
Anma Gerilimi 12 V
Dahili Aksesuarlar Kullanma Kılavuzu, USB kablosu, Adaptörü, Müzik Rest

USB için sistem gereksinimleri Veri Değişimi USB: Windows 2000/ME/XP veya Mac OS 9,04 (ya da) gerekli yüksek.
Boyut ve Ağırlık
En 1.020 mm 40-3/16 inç

Derinlik 355 mm 14 inç

Yükseklik 132 mm 5-1/4 inç

Ağırlık 8,0 kg 17 £. 11 oz

, Çarpıcı canlı sesler ve stilleriEXR-5 güçlü 64-ses ses motoru çeşitli dolu kullanmak için ilk Roland aranjör klavyeler olduğu en zorlu oyuncu karşılamak için emin sesler. 510 Tonluk onboard Roland's alkışlanan ses arşivine bir gerçeklik henüz bu fiyat aralığı bulunamadı ulaşmak için yüksek kaliteli dalga biçimleri kullanın. Bu güzel stereo-Piyano sesleri bizim efsanevi RD ödünç-Serisi sahne piyano örnekler içerir. Ses daha üstün DSP teknolojisi ile üstün bir hoparlör sistemi tarafından (Digital Bass Enhancer) güçlü ve temiz ses çağrısında artırılmıştır. EXR-5 daha etkileyici çıkışı için bir Bass Reflex sistemi ile izole bir hoparlör yuvası ekler.

.Profesyonel, interaktif accompanimentsRoland EXR-5 özellikleri 100 all-new Müzik tarzı birçok uluslararası müzisyenler tarafından gerçek bir 'canlı hissetmek için yaratılmış fazla.
Iken bir yenilikçi Kapak fonksiyonu için beş önayar seçim sağlar Orchestrator fonksiyonu, oyuncular araçsal esneklik verir sohbet, gerçek zamanlı Stil yeniden orkestrasyon (Pop, Rock, Akustik, Dans, Etnik). Gibi oyun yeni düzenlemeler oluştururken düşünün!

.Geleceğe hazırEXR klavye standart olarak Şarkılar ve Müzik Styles 1.5MB değer alabilir Flash bellek ile geliyor. En sevdiğiniz müzik mağazası veya Internet üzerinden EXR güncel tutmak için yeni şarkılar ve stiller al-to-date zevkinize değişiklikleri veya müzikal eğilimleri gelişmeye olarak.
Ve geri GM, GM2, GS ve XG şarkı veri, günümüzde hemen hemen tüm müzik verileri piyasada bulunan kapakları oynayabilirsiniz biraz daha iyi haber: EXR-5's.

.Kalmak USB ve V bağlı-LINKDahili USB portu sayesinde, hızlı EXR dahili flaş bellek ve PC arasında veri şarkı veya stili değiştirebilirsiniz. Gerek yok bir sürücü yüklemeye's; bir kez bağlandığında, İnteraktif Aranjör otomatik olarak bilgisayarınızın masaüstüne bir harici sabit disk olarak görünür.
EXR-5 de ekledi esneklik için bir disket sürücüsü sağlar.
EXR-5 bir süre mükemmel senkronize-in müzik *. oynarken size video görüntülerini manipüle izin V-LINK yeteneklere sahiptir Bu özellik, şimdi hızla amatör ve profesyonel müzisyenler ile popülerlik kazanıyor AV dünyayı keşfetmeye olanak sağlar.
* V-LINK isteğe bağlı Edirol video işlemcinin yanı sıra gerektirir.

.Çok yönlü performans özellikleriEXR-5 performans düşünülerek tasarlanmıştır. Müzik Yardımcısı üzerinden 100 düzeneklerinin bir veritabanı anında ve kolay erişim sağlar iken Eksi bir özelliği ayrı ayrı adet ve sağ el parçalar sol uygulamak için anlık karaoke-veya büyük bir aracı sağlar. Ayrıca Özel LCD ekranda, metronom, nota göstergesi olarak, Tempo düğmesi ve kolay multitimbral parçalar dokunun bu klavye öğrenme için ideal hale getirmektedir. Onboard 16 kullanma hatta kendi müziğinizi oluşturabilir ve flash bellek, disket veya PC'ye kaydedin parça düzendir. Sonuçta, bir şaşırtıcı küçük bütçe ve büyük eğlence için önümüzdeki yıllarda profesyonel bir araç olsun.

.And there's more ...sezgisel işletim sistemleri EXR Serisi kullanımı kolaydır ile o
o Yeni şık, gümüş tasarım iyi sahne ve ev bakıyor
müzik stili başına o 2 One Touch anılar
o 10 kullanıcı programları size kayıtlarını kendi mağazası izin
8 en popüler ses adanmış Ton düğmeleri üzerinden o Doğrudan Erişim
o Fonksiyon Kilidi özelliklerden ve eğitim ortamlarında kullanmak istemedikleri işlevlerini kilit sağlar

.

Ekli dosyalar

• roland_exr5.jpg
    roland_exr5.jpg
    78.6 KB · Görülen: 354
Cevap: istanbuldan roland exr-5 sıfır gibi tertemiz

abı mehaba bende umranıye carsıda oturuyorum klavyeyı almak ıcın goruselımmı 531.557.13.54 goruselım