• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İşte benim setim 2014 roman set

cinobela

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 55
s.a arkadaşlar bayadır uğraştığım seti sizinle paylaşmak istiyorum bir teşekkürü çok görmeyin...

iyi kötü düşüncülerinizde yazınınz....

NOT : Backup u yüklemeyi ununtmayın... SET çok baslıdır sesini sonuna kadar açmayın... Belki bnm alette var sorun bilmiyorum... Deneyin

güncel roman havaları tulumba vs hepsi vardır

Cevap: İşte benim setim 2014 roman set

Teshekkurler

usta pa 80 setimi bu

Konunu açıldığı bölüme dikkatli bakarsanız pa500tr seti olduğunu göreceksinizdir.

Artık bu saatten sonra set paylaşımı yapmıyacağım... set set diye yalvaranlar insanlar set çıkınca bi teşekkür bile etmiyorlar... Bitti artık set paylaşımı

teşekkurler hocam emegine saglık

Artık bu saatten sonra set paylaşımı yapmıyacağım... set set diye yalvaranlar insanlar set çıkınca bi teşekkür bile etmiyorlar... Bitti artık set paylaşımı

Şimdi zamanında bende benzer yanılgıya düşüyordum kardeşim seti paylaşınca lakin biraz süreci zamana yaymak gerekir şöyle 1-2 hafta geçsin daha yayınlayalı yeni olmuş biraz beklemekte fayda vardır.Ben biliyorum ki pa500TR kullanıp uzunca süre siteye giriş yapmayan insanlar var çoğu işleri dolayısı ile . O nedenle biraz daha sakin ve temkinli olalım ayrıca senden az önce ben bir setimi yayınlamıştım onun üzerinde rütüşler yapmakla meşgulum işim bitsin kaydedeyim setimi sonra seninkini yükleyip elbette nacizane bende bir yorumda bulunurum.Biraz daha sakin olmanızı sinirlenmemenizi tavsiye ederim.

Seti indirdim ama henüz deneme şansım olmadı, işler güçler vs. zaman kısıtlı, Denediğim zaman yorum yazarım kardeşim. Paylaşım için teşekkürler.

teşekkürler paylaştığınız için...

paylaşım için teşekkür ederim..emeğinize sağlık,,