İstek üzerine PA80 ONUR KART Buyrun. | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

İstek üzerine PA80 ONUR KART Buyrun.

Gokhan25

Üye
Enst.
pa 80
Abi paylastigin bu sette 12 tane bakcup dosyasi mevcut ,normalmi ? Ayrica bu backup'lari diskete yuklemek icin disketlerin hangi formatta olamsi gerekir?

cankut _95

Moderator
Yönetici
Moderator
Enst.
Korg pa3X pro - klasik gitar
Abi paylastigin bu sette 12 tane bakcup dosyasi mevcut ,normalmi ? Ayrica bu backup'lari diskete yuklemek icin disketlerin hangi formatta olamsi gerekir?
12 backup olması normaldır. sürükle bırak yöntemiyle diskete KORG.CRD OLARAK AT.

ÖmeR PiyanisT

Yeni Üye
Enst.
Korg pa55TR
Bu onur set değil pa2x pa800 convert yapılmiş set olması lazım değilmi ? ritimlerde onur falan yazıyo bunda emo var bu onurcan çeliklinin set değil ?

Enst.
Rodand g600
Emo nun piyasa seti maalesef. Hiç bir fark yok. Paralı setlerin paylaşılması yasak ve etik olmadığı için dön dolaş piyasa setler hep aynı. Sadece seslerde değişiklikler var. Yükle sil, yükle sil, onu dene bunu dene sonuç hüsran. Olan flash kartınıza oluyor. Eğer amatör ve hobi amaçlı kullanıyorsanız piyasa setleri işinizi çok rahat görür. Yörenize göre kart ve setini yüklemenizi tavsiye ederim.

Gokhan25

Üye
Enst.
pa 80
Selam arkadaslar ,ben türker kart indirip yükledim ,sonuç ayni .Ritimler hep bozuk ,yapacak birsek yok kendim editliyorum artik zaman buldukça ,buda bayagi bir zaman alacak gibi