• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İstek üzerine Roland BK-5 OR Acemi Demoları

balasagun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5 OR
Birkaç gün önce foruma giriş yaptığımda hkn98 rumuzlu arkadaşımızın epeyce önce bıraktığı mesajı gördüm. Burada paylaşmış olduğum demoların birer acemi demosu olduğunu belirtmeme rağmen kendisinin ricası üzerine hatırı sayılır bir kısmının linklerini yeniledim.
Aşağıda, linklerini yenilediğim demoların bulunduğu sayfaları toplu halde veriyorum. Bu şekilde yapmamın sebebi; her bir kaydın hikâyesini, kayıt yaparken yaşadığım o amatör heyecanı, bunun yanında kayıtları hangi ses ve ritimlerden faydalanarak, neler ilave ederek yaptığımı ilgili sayfaların hemen başında anlatıyor olmamdır. Bir başka deyişle merak edenler için detay bilgiler var her bir sayfada.
NOT 1: Sabırla ve hoşgörüyle dinleyeceklere peşinen teşekkür ederim.
NOT 2: Klavyem epeyce bir süredir istirahat halinde, şu an elim varmıyor ama biraz toparlanınca adamakıllı başına oturup önce bütün teknik özelliklerini ve sunduklarını öğrenmem sonra da nota, armoni, akor vs. çalışmam gerekiyor...

Linkler:

Cevap: İstek üzerine Roland BK-5 OR Acemi Demoları

ilginiz ve beni kırmayıp ricamı yerine getirdiğiniz için çok teşekkür ederim

Sayın Balasagun,hepsini tek tek, büyük bir keyifle ve öğrenme merakıyla dinledim.Hepsi çok güzeldi.Emeğinize ve yüreğinize sağlık.Size teşekkür ederim.Sevgi ve saygılarımla..

Ben de sizlere teşekkür ederim. Üçüncü bir not olarak (gerçi her bir sayfada belirtmiştim) forumdaki tüm demoları sağlam bir kulaklıkla veya iyi bir kolonla dinlemek gerçek etkiyi veriyor, aksi takdirde gerek PC, gerekse laptop çıkışları tat vermiyor...

sayın balasagun demolarınızın herbirini zevkle dinledim gercekten cok guzel calışmalar emegınıze sağlık . katılmadığım tek şey konu baslığına raland bk 5 or acemi demoları demişsiniz . bu acemilikse profosyonelliğiniz nasıl olur merak ettim valla :) fırsatınız oldukça demolarınızın devamını beklerim saygılarımla...