• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

İzmir Merkezde Elektro Bağlama Alınık

Ahmetsencan

Özel Üye
Enst.
Roland BK-5 Or,Uzun Sap bağlama
Selamün aleyküm,
Arkadaşalr,600 TL bütçem var,
Mümkünse Leslili Çok eski olmayan2.el,yada Sıfır Dandik olmayan Elektro bağlama Arıyorum,
3 telli ya da 4 telli farketmez uzun sap olacak.
İzmir içinde Nakit vereceğim,görüp denemeden almam,elden teslim alırım.
Elinde olan değerli arkadaşlarım,alttaki mail adresine yazabilirler...
meliksencan@gmail.com

Cevap: İzmir Merkezde Elektro Bağlama Alınık

Arkadaşım bende çok güzel ve profosyöneli var lakin ben İstanbul da ikamet etmekteyim. Ben bu sazı 1000 USD dn toptan yaptırmıştım 1 tane var resimlerden de görebilirsin. Fiyatını 1200 Yazmışım ama dürüstü ben ödüllendiririm 200 TL yi sana yol parası bırakıyorum gel İstanbula misafirim ol 1000 TL ye götür bunun manyetikleri USA malı DIMARZION dur eğer manyetikleri kalsın dersen çıkarırız manyetikleri geri kalanı 600 TL ye dediğin şekilde senin. Sadece 600 TL ye bu manyetikleri sana vermezler bu yüzden hem elektro olacak hem kaliteli manyetikli falan hemde 600 TL biraz zor. Düşünürsen işte satış linkim

Cevap: İzmir Merkezde Elektro Bağlama Alınık

İsminiz Muzafferdi Sanırım,İşlerim dolayısiyle istanbula gelmem biraz zor,Yaptığınız hoşgörü için de ayrıca teşekkür ederim...
Burdan istediğim şartlarda kısa zamanda bulamazsam,Makul teklifinzii değerlendireceğim,Hayırlı cumalar olsun...
Allaha emanet olunuz.