• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

karadeniz yehuhu wav ihtiyacım var?

saliverdim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arakdaşlar bilrisiniz yehuuhu padlarda oluyorduu wav olarak olan varsa paylaşabilri m? ve hata başka karadeniz olsada harika olurdu olur sadece insan sesi.

Ekli dosyalar

• yehuhu.rar
    143.4 KB · Görülen: 344
çok teşekkür ederim çok saol arkadaşım allah işini ras getirsin

Sağolasın işine yarar umarım..

Kesinlikle çok yaradı. bölye bir arşiv yok diymi paylaşılan trakyamuzik sitesinde?

Yani klarnetle yapılan hareketler olsun kanun cırcır olsun ki cırcır var d bende..bu tarz yani ve insan sesleri ..

O kadar işime yarar ki admin'im. senin gönderdiğin isimlendirmede 36 yı gorunce kendi kendime kurdum ve dedim 100 lerce mi var yoksa :):) Bayramını kutlarım bu arada dileklerin kabul olsun inşallah

Kesinlikle çok yaradı. bölye bir arşiv yok diymi paylaşılan trakyamuzik sitesinde?

Yani klarnetle yapılan hareketler olsun kanun cırcır olsun ki cırcır var d bende..bu tarz yani ve insan sesleri ..

O kadar işime yarar ki admin'im. senin gönderdiğin isimlendirmede 36 yı gorunce kendi kendime kurdum ve dedim 100 lerce mi var yoksa :):) Bayramını kutlarım bu arada dileklerin kabul olsun inşallah
Sevindim.. sen iste yaratırız saygılarımla..

abi saol vallaha çok teşejjür ederim. bayramda bile yardımcı olsunj :=)
)