• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kayahan - Ve senin sevgin

begovic_TR

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland SH201,KORGPA800v2,Yamaha A3
Arkadaşlar ,tarafımdan Cubase SX3 ve muhtelif VSTi'ler ile yapılmıştır.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=B4WBsk0M7mg]Kayahan - Ve Senin Sevgin (Nar Tanem) MD enstrumental - YouTube[/ame]

Cevap: Kayahan - Ve senin sevgin

MP 3 olarak neden paylaşmıyorsunuz dostum ?

Haklısın üstad..Linkten indirebilirsiniz.

Sanırım bu işle profesyonel bir şekilde ilgileniyorsunuz. Videodan izlediğime göre siteden MD istekleri ya da müziğe dair ne varsa yardımcı olmaya çalışcaksınız.
Kayahan ın Odalarda ışıksızım albümünde yer alan ve bir çok kişinin de merak edip dinlemediği , dinleyenlerin de vazgeçemediği bir şarkısıdır. ... ve senin sevgin...
Çok güzel yazmışsınız şarkıyı gerçekten. Tebrik ederim.
Umarım bu tarz unutulmuş şarkıları gün yüzüne çıkartmaya devam eder , bizim gibi orta yaşlara gelmiş kişileri bir nebze de olsa memnun edersiniz.

İlk paylaşımlar çok önemlidir bilirsiniz. Bundan sonraki paylaşımlarınızında böyle kaliteli olacağına inanıyorum. Sizi bir kez daha tebrik ediyorum paşam.

Birde UPLOAD larınızı zippyshare den yaparsanız çok sevinirim.

iyi çalışmalar.

Flyalone çok sağolasın üstad,beğendiğine sevindim.Zira bende 34 yaşındayım,aynı dilden geliyoruz sanırım :)

Videodaki reklam olayına bakmayın,bir ara niyetlendim vazgeçtim sonra..Ara ara yapıp paylaşmayı düşünüyorum bu naftalinlileri burada :)