Kayıt Programı Transpose özelliği ve 8 Kanallı (mükemmel) | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Crack,Key, full paralı program vs vs eklenemez . (Ban sebebidir) önemle duyurulur..
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

Kayıt Programı Transpose özelliği ve 8 Kanallı (mükemmel)

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3
Ben bu programı kullanıyorum çok harika üst üste kayıt yapabiliyorsunuz Transpose özelliği de var müzikle uğraşan herkeze bulunmaz nimet.

TIKLA İNDİR

ALTERNATİF LİNK Mixcraft 3.1 Building 41

Kısa anlatım: Kullanımı gayet basittir 1. kanalı tıklayın armye sonra rece basın kayıt bitirmek için stopa basın 1.kanlada demin kaydettiniz parçanın üstüne süsleme için başka enstruman eklicekseniz 2. kanala basın tekrar armye nereye eklemek istiyorsanız o bölümde tekrar çalın daha çok süslemek isterseniz 8 kanala kadar yolu var saygılar.

Program 7 gün sonra serial isterse latere basın devam edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadirbey1985

Moderator
Moderator
Enst.
Roland GW-8
Cevap: Kayıt Programı Transpose özelliği ve 8 Kanallı (mükemmel)

hemşehrim sağolasın, bu program işime çok yarayacak, beni uzun zahmetlerden kurtaracak.valla ben orkestra kurarım bu programla bol sesli kayıtlar. hay senden Allah razı olsun!

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

program süper gerçekten güle güle kullan.

piyanist_i

Yeni Üye
Enst.
korg pa800

merhaba kardes bı progamı naısl kullanagız yani naısl kayıt yapcagız ben cihazla kaset yapcam ama tam olarak bilgim yok yardımcı olurmusun kardes bekliyorum saygılarr veya beni ararmısın yardım için 0530 252 52 70 bekliyorum tesekkürler

Enst.
EBağlama+RolandBK5Türk

bu mükemmel paylaşım için çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık

OTS

Yeni Üye
Enst.
yamaha Psr a3000, Ud

Eline sağlık deneyeceğim.

KORGBOY

Yeni Üye

Ellerine saglik kardes , iyi bir studyo galiba . Kardes benim fazla kayitlarda bilgim yok bunun kullanma anlatimi varmi acaba . Simdiden tsk saygilar

yusuftuyluoglu

Yeni Üye
Enst.
elektro bağlama

emeğine sağlık teşekkürler

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

merhaba kardes bı progamı naısl kullanagız yani naısl kayıt yapcagız ben cihazla kaset yapcam ama tam olarak bilgim yok yardımcı olurmusun kardes bekliyorum saygılarr veya beni ararmısın yardım için 0530 252 52 70 bekliyorum tesekkürler

Kısa anlatım: Kullanımı gayet basittir 1. kanalı tıklayın armye sonra rece basın kayıt bitirmek için stopa basın 1.kanlada demin kaydettiniz parçanın üstüne süsleme için başka enstruman eklicekseniz 2. kanala basın tekrar armye nereye eklemek istiyorsanız o bölümde tekrar çalın daha çok süslemek isterseniz 8 kanala kadar yolu var saygılar.

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

Ellerine saglik kardes , iyi bir studyo galiba . Kardes benim fazla kayitlarda bilgim yok bunun kullanma anlatimi varmi acaba . Simdiden tsk saygilar

piyanist_i

Yeni Üye
Enst.
korg pa800

tamam kardeste bu yaptıgımı kaydı nasıl bilceyiz yani yaptıgmızı veya dinleye bilimyiz vede bu kaydı masa üstüne nasıl atcagız bunları bilmiyorum anlatrımısın rica etsem bekliyorum nasıl kayıt yapılır nasıl dinleriz

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

tamam kardeste bu yaptıgımı kaydı nasıl bilceyiz yani yaptıgmızı veya dinleye bilimyiz vede bu kaydı masa üstüne nasıl atcagız bunları bilmiyorum anlatrımısın rica etsem bekliyorum nasıl kayıt yapılır nasıl dinleriz
parçanızı kaydetmek için 3. sıradaki disket resimli logoyu tıklayın kayıt için nereye kaydeteceni belirliceksin (masaüstünü) seç bence onun altında da formatı mp3 yap kaydet de bu kadar basit.

piyanist_i

Yeni Üye
Enst.
korg pa800

okadar basit ama yapamıyuırumki, kardes odediyin diskket li yere tıklıyoırum ama belgeler çıkıyor ben masaüstüne alıyorum ama dosya adı filan istiyor ondan sonra mp3 nasıl yapcam daha kayıt yapomasını bile bilmiyourmki yapamıyuorum 1 ci kanala bastıgım zaman müzik sesler geliyor vall analdım ya ya bunu baştan anlatrmıısn kardes ihtiyacım var gertcekten yardımın içind e tesekkürler ederim daha detaylı anlatrımısn kardes bekliyorum saygılarr

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

okadar basit ama yapamıyuırumki, kardes odediyin diskket li yere tıklıyoırum ama belgeler çıkıyor ben masaüstüne alıyorum ama dosya adı filan istiyor ondan sonra mp3 nasıl yapcam daha kayıt yapomasını bile bilmiyourmki yapamıyuorum 1 ci kanala bastıgım zaman müzik sesler geliyor vall analdım ya ya bunu baştan anlatrmıısn kardes ihtiyacım var gertcekten yardımın içind e tesekkürler ederim daha detaylı anlatrımısn kardes bekliyorum saygılarr
buyrun sizin için videolu anlattım

Zippyshare.com - DSCF0399(1).avi

adali54

Üye
Enst.
korg pa 300

toprağım paylasımın için teşekkürler bende mp3 audio recorder enterprise die bir kayıt programı kullanıyorum. bilgisayara media playera midi okutup bu kayıt programını acıp güzel kayıtlar yapılabiliyo tavsiye edebilirim.. sevgiler..

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

toprağım paylasımın için teşekkürler bende mp3 audio recorder enterprise die bir kayıt programı kullanıyorum. bilgisayara media playera midi okutup bu kayıt programını acıp güzel kayıtlar yapılabiliyo tavsiye edebilirim.. sevgiler..
eyw toprak tavsiyen için teşekkür ederim.

emreyusuf55

**Müzik**
Enst.
SAZ

bu programla alt yapilara demo yapabilirsiniz benim tum demolarim bu programla yapilmıstır ve bilgisayarın mikrofonu ile cok guzel bir programdir

klavyeci07

Üye
Enst.
Korg PA600

ben kullanıyordum daha önce.windows 7 de sorun oluyordu.bu sürüm sorunsuz çalışıyor.teşekkür ederim..

klavyeci07

Üye
Enst.
Korg PA600

transpozeyi yapamadım.yardımcı olurmusunuz..