Kayıt Programı Transpose özelliği ve 8 Kanallı (mükemmel) | Sayfa 2 | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Crack,Key, full paralı program vs vs eklenemez . (Ban sebebidir) önemle duyurulur..
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

Kayıt Programı Transpose özelliği ve 8 Kanallı (mükemmel)

ferdesu

Bilinen Üye
Enst.
Korg pa800 keman piyano
Cevap: Kayıt Programı Transpose özelliği ve 8 Kanallı (mükemmel)

güzel bir programa benziyor.belki bende heveslenir demolar yaparım.bu güzel paylaşım için çok teşekkürler tosun.ellerine sağlık.

klavyeci07

Üye
Enst.
Korg PA600

bu program ile altyapıların üstüne sesinizi kaydedip demo yapabiliyoruz.ayrıca alt yapıların üstüne ayrı kanallara kayıt yaptım güzel oluyor.tavsiye ederim.birde orgta çalıp söyleyip kayıt yaptım müthiş.özellikle sahnede uzun kayıtlar yapmak için birebir.dedim ya önce kullandım ama win 7 de sorunsuz kullanıyorum şuan.yalnız transpoze olayını çözemedim.altyapıların transpozelerini de ayarlayabilirsek çok daha kullanışlı olcak..birde efect özelliği var delay weber gibi değişik efektler verebiliyoruz.efectler ve transpoze konusunda proğramı bilen arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşsınlar lütfen.saygılar

erdemd

Yeni Üye
Enst.
yamaha a1000

Sağol kardeşim ellerine sağlık

piyanist_i

Yeni Üye
Enst.
korg pa800

merhababalar yaben kayıt yapıyorum ama yaptıgım kayıdı dinlediyim zaman çok sesler geliyor ayrıyetten yani çok netpi ses yok istediyim seis almıyırum ya sade ve canlı olarak kayıt yapcam yardım edermisiniz vede yaptıgım kaseti cd ye atcam bunu parca olatrak nasıl ayıracam bekliyorum saygılar

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

merhababalar yaben kayıt yapıyorum ama yaptıgım kayıdı dinlediyim zaman çok sesler geliyor ayrıyetten yani çok netpi ses yok istediyim seis almıyırum ya sade ve canlı olarak kayıt yapcam yardım edermisiniz vede yaptıgım kaseti cd ye atcam bunu parca olatrak nasıl ayıracam bekliyorum saygılar
Bu videoyu senin için hazırladım baktınmı
Zippyshare.com - DSCF0399(1).avi

soruna gelince net ses almak için çok kısık seste kayıt yapmalısın kaseti cd ye atcam bunu parca olatrak nasıl ayıracam bu yazıdan pek bişey anlamadım yaptığın parçayıda cdye atmak istiyorsan bilgisayarında cd raytır olması lazım nero gibi cd yazma programlarıyla cdye kaydedebilirsin biraz googlede araştırma yap herşeyin cevabı orada var.

piyanist_i

Yeni Üye
Enst.
korg pa800

tesekkürler videoyu gönderedyin için ama simdi yaptıgım kaset veye parca pi cd ne kadar alıyorsa yapcam anladımnı 10 veya 15 parca alıyor ya ben kayda başladıgım zaman tek parca calıp durcam mı yoksa devap edip calcam mı yani 15 tane sarkıyı durmadan kaydetcem mi bunun anlayamdım yani devap edipte masa üstüne tekolarak mp3 kaydedeliyor yani bilmem anlatabildim mi

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

tesekkürler videoyu gönderedyin için ama simdi yaptıgım kaset veye parca pi cd ne kadar alıyorsa yapcam anladımnı 10 veya 15 parca alıyor ya ben kayda başladıgım zaman tek parca calıp durcam mı yoksa devap edip calcam mı yani 15 tane sarkıyı durmadan kaydetcem mi bunun anlayamdım yani devap edipte masa üstüne tekolarak mp3 kaydedeliyor yani bilmem anlatabildim mi
Arkadaşım bi parça çalarsın atıyorum güzgüllerini çaldın şarkı bitince kaydet masa üstüne sonra başka şarkı çal kaydet tek tek ayır 15 şarkıyı peş peşe çalarsan hangi şarkı nerde bulman güç olur.

SAVAŞ1974

Süper Üye
Enst.
korg pa 600

güzel bi paylaşım hiç anlamıyom olsada videodan belki faydalanıp kullanırım çok sağol paylaşım için

cmk21

Yeni Üye
Enst.
Yok

kardeş ben bu siteden indirdiğim altyapıların üzerine sesimi kaydetmek istiyorum anlatabilirmisin

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

kardeş ben bu siteden indirdiğim altyapıların üzerine sesimi kaydetmek istiyorum anlatabilirmisin
4. icona tıkla (nota resmi var) alt yapını seç 1. kanala geçecek tıklayınca alt yapın,mikrafonu pcye tak (genelde pembe jak girişi oluyor) 2. kanala tıkla armye tıkla rec e bas hem şarkı çalar hem kayıt eder sesine eko verceksen 2. kana haporlör iconunun üstüne sağ tıkla efek bölümüne gir delaydan sesine eko ver.

cmk21

Yeni Üye
Enst.
Yok

4. icona tıkla (nota resmi var) alt yapını seç 1. kanala geçecek tıklayınca alt yapın,mikrafonu pcye tak (genelde pembe jak girişi oluyor) 2. kanala tıkla armye tıkla rec e bas hem şarkı çalar hem kayıt eder sesine eko verceksen 2. kana haporlör iconunun üstüne sağ tıkla efek bölümüne gir delaydan sesine eko ver.
kardeş hepsi tamam efekt kısmınada girdim ama şu delay dediğin kısmı bulamadım

cmk21

Yeni Üye
Enst.
Yok

select an effect tıkla

tşkler kardeş son olarak bu efektlerin neler olduğunu nasıl test edebiliriz ve kayıt bitikten sonra nasıl kayıdı pcyee kaydedebiliriz

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

tşkler kardeş son olarak bu efektlerin neler olduğunu nasıl test edebiliriz ve kayıt bitikten sonra nasıl kayıdı pcyee kaydedebiliriz
kayıt için video koydum onu izle efecklere gelince bi kayıt yap onun üstüne efek ver dene.

cmk21

Yeni Üye
Enst.
Yok

tşkler deneme yanılma çok efekt var keşke porgramda efektleri test kısmı olsaydı

cmk21

Yeni Üye
Enst.
Yok

kardeş porgram süper işe yarıyor ve tam sürüm tşkler

kardeş bi sorum olacak

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=I_mAnvPkzdg]YouTube - Dogan Eray Korucu - Tutamadım Ellerinden Yeni[/ame]

bu şarkıda arkadaş şarkıyı söylerken çok güzel bi efekt var onu bu porgramda yapabilirmiyiz yada nasıl yaparız

TUFAN54

Moderator
Moderator
Enst.
Casio At-3

karabaş

Yeni Üye
Enst.
KORG PA80,BAĞLAMA,,GİTAR

çok teşekkürlerrr

gookhn gookhn

Yeni Üye
Enst.
yamaha

hacı,süper paylaşım yapmışsın teşekkürler:)

tomas57

Yeni Üye
Enst.
Yok

Bu videoyu senin için hazırladım baktınmı
Zippyshare.com - DSCF0399(1).avi

soruna gelince net ses almak için çok kısık seste kayıt yapmalısın kaseti cd ye atcam bunu parca olatrak nasıl ayıracam bu yazıdan pek bişey anlamadım yaptığın parçayıda cdye atmak istiyorsan bilgisayarında cd raytır olması lazım nero gibi cd yazma programlarıyla cdye kaydedebilirsin biraz googlede araştırma yap herşeyin cevabı orada var.
videolu anlatım linki calışmıyor arkadaşım. kısaca tarif edecek arkadaş varmı kullanımını? teşekk.