• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Keman Çalma Görsel Eğitim Seti (Nota Dersleri de Mevcut)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haberci_arif

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.ceptelefonuparcasi.com
Enst.
Korg İS40

Keman Çalma Görsel Eğitim Seti (Nota Dersleri de Mevcut) | 495 MB
Bir çoğumuz televizyonda izlerken veya bir eğlence ortamında müzik aletlerini ustaca kullanan müzisyenlere gıpta ile bakmışızdır. Belkide keşke bende çalabilseydim diye içinden geçirenleriniz olmuştur. Bu müzik aletlerinin içinde bana göre en içli ve dinlerken huzur bulduğum çalgı aleti kemandır.

Bir çoğumuz televizyonda izlerken veya bir eğlence ortamında müzik aletlerini ustaca kullanan müzisyenlere gıpta ile bakmışızdır. Belkide keşke bende çalabilseydim diye içinden geçirenleriniz olmuştur. Bu müzik aletlerinin içinde bana göre en içli ve dinlerken huzur bulduğum çalgı aleti kemandır.

Fakat diğer müzik aletlerinde olduğu gibi Keman çalmakda nota bilgisi gerektirmektedir. Birçoğumuzun belkide Nota eğitimi alacak zamanı veya Kurslara ayıracak bütçesi olmayabilir.

İşte tam sözün burasında hem kursa gidip gelme sorununu ortadan kaldıran hemde ücretsiz olan br Eğitim setini paylaşıyorum sizinle.

Bu eğitim setinde Sıfırdan Nota bilgilerine başlayıp düşük seviyeden ustaca Keman Çalma ya kadar olan 2 CD lik bir Ders ortamı bulacaksnız.

Alıntı...

Cevap: Keman Çalma Görsel Eğitim Seti (Nota Dersleri de Mevcut)

bu linkler ölü.silinmiş.

Cevap: Keman Çalma Görsel Eğitim Seti (Nota Dersleri de Mevcut)

hmmm evet hocam telıf hakları nedenıyle silinmiş dosya :(

İlk paylaştığımda dosyalar yüklüydü konuyu kapatabiliriz ozaman...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...