Kendinizi tanıtınız.. | Trakya Müzik
  • Trakyamuzik.net link değişimi uygulanmıştır.. trakyamuzik.net anasayfaya bakınız.. isterseniz arayınız.. Dil için En allta sol da English (US) yazar 'tıklayın' açılan pencerede Türkçe var onada tıklayın.. tamamdır..
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

Kendinizi tanıtınız..

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Büyük site yani 17 yıllık trakyamuzik.net e kendinizi tanıtın..

okan09

**Müzik**
Cevap: Kendizi tanıtın..

merhaba timur,Adım ozan Aydınlıyım sanırım site ilk kurulduğu yıldan beridir devamlı siteye bakar çıkarım paylaşımcı biriyim elimde ne varsa yardımcı olmaya çalışırım seninlede sanırım siteyi ilk kurduğun yıllarda muhabbetimiz olmuştu,1973 yılı doğuımluyum 1989 veya 1990 yılında mesleğe başadım tek işimde yıllarca müzisyenlikti bu arada klavyeciyim aynı zamanda 2001 de bateride çalmaya başladım artık bu işin tadının kaçtığı kanaatindeyim,tüm müzisyen dostlara saygı ve salamlarımı sunarım.

AdmiN

BenZemez Kimse SaNa...
Yönetici
Administrator
Cevap: Kendizi tanıtın..

merhaba timur,Adım ozan Aydınlıyım sanırım site ilk kurulduğu yıldan beridir devamlı siteye bakar çıkarım paylaşımcı biriyim elimde ne varsa yardımcı olmaya çalışırım seninlede sanırım siteyi ilk kurduğun yıllarda muhabbetimiz olmuştu,1973 yılı doğuımluyum 1989 veya 1990 yılında mesleğe başadım tek işimde yıllarca müzisyenlikti bu arada klavyeciyim aynı zamanda 2001 de bateride çalmaya başladım artık bu işin tadının kaçtığı kanaatindeyim,tüm müzisyen dostlara saygı ve salamlarımı sunarım.
eksik olma.. sağolasın..

black29

Yeni Üye
Selam adım alpay 50 aslen ızmırlıyım ama tekırdagda ıkamet edıyom.yasındayım. geclıgımızde orkestramız vardı bas gıtar calardım azda olsa klavye ama ozamanlar yoktu boyle cıhazlar sene 1980ve sonrası 1990 a kadar. sonra ıs guc evlıklık falan derken yenıden ıcımde klavye coskusu arttı aldık bır roland ea7 sımdılerde evde amatorce calmaya calsıyom. Okan09 arkadasımın dedıgı gıbı ısın tadı yok ama teknolojı . herkeses selam saygı bol kazanclı ısler ve gunler dılerım.

Merhaba arkadaşlar. Adım Semih, Eskişehirliyim. YAMAHA PSR E-403 kullanmaya çalışıyorum. 55'inen sonra müziğe merak sardık :) geçen sene elktr. akustik gitarla başladık, orgla devam ediyoruz... (daha ilkokul 1. sınıftayım.Bazı soru / yanıtlarım saçma gelirse kusura bakmayın.) :)

Son düzenleme:
BALIKESİR İLİNDE YAŞIYORUM. ASLEN AĞRI TAŞLIÇAY İLÇESİNDENİM. ŞU ANDA BİR KAMU KURUMUNDAN EMEKLİ OLDUM. YILLAR ÖNCE MÜZİKLE TANIŞTIM. ÖNCELERİ BAĞLAMA,VE NEFESLİ ÇALGILAR İLE ÇALIŞMALARIM OLDU. HALKEĞİTİM MERKEZİ KOROSUNDA BAĞLAMA VE MEY ÇALDIM DAHA SONRA ASKERDE DİYARBAKIR ORDU EVİNDE MÜZİSYENLİK YAPTIM. MÜZİK ÜZERİNE ÇOK ÇALIŞMALARIM OLSADA PROFÖSYONEL ANLAMDA BİR ŞEYLER YAPAMADIM. LAKİN MÜZİK ALETLERİNDEN SON ANDA SOĞUMUŞTUM Kİ PSR A 2000 YAMAHA MARKA BİR ORG ALDIM. BU CİHAZI ÜÇ YIL İÇERİSİNDE KENDİM KİMSEDEN BİR BİLGİ ALMADAN ENİNE BOYUNA İNCELEDİM PİYASADA VE İNTERNET ORTAMINDA BU CİHAZI TAM OLARAK ÇALAN BİRİNİ GÖREMEDİM CİHAZ O KADAR HASSAS ÜRETİLMİŞ Kİ ESTURMANLARIN SESİNİ BİRE BİR VEREBİLEN TEK CİHAZ OLDUĞUNDAN ŞÜPHEM YOK. YANLIZ ÜÇ YILDA BU CİHAZI ÇÖZMEM BÜYÜK BAŞARI KULLANMA KILAVUZUNDA BU CİHAZIN AÇILDIKTAN SONRA NASIL BİR AYAR YAPILACAĞI YAZMAZ SADECE TEKNİK BİLGİLER VAR O BİLGİLERLEDE BU CİHAZI ÇALMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR. ÖRNEĞİN BİR RİTİM YAPMAK İSTERSENİZ DAVULU SAYISIZ SESLERDE AKORT ETME ŞANSINIZ VAR BİR BAĞLAMAYI SAYISIZ SESTE ÇALMA ŞANSINIZ VAR VEYA BİR TULUMU SAYISIZ DEĞİŞİK SESLERDE ÇALMA ŞANSINIZ VAR BUNLAR TÜM ESTURMANLAR İÇİN GEÇERLİDİR. YANİ KİŞİ YATENEĞİNİ KONUŞTURDUĞU ZAMAN ÇALINAN ESTURMAN GERÇEĞİNDEN KAT KAT ÜSTÜN SES VEREBİLİYOR AMA NE YAZIK Kİ BU ORG PİYASADA YERİNİ ALAMADI ÇÜNKÜ BUNU KİMSE HALEN ÇÖZEMEDİ. İSTANBUL-U ALT ÜST ETTİM BU ORGUN AÇMA KAPAMA DÜĞMESİ AÇILDIKTAN SONRA ÇALINMASI İÇİN NASIL BİR YOL İZLENMELİ DİYE SORDUĞUM ARADIĞIM BİR KILAVUZ BULAMADIM. ÇALANLAR İSE BAŞKA ORK TÜRLERİNİN SİSTEMİNİ UYGULASALARDA RANDIMAN ALAMIYORLAR. BEN BU ORGUN EN HASSAS AYARLARINA KADAR ÇALIŞMALARIMI YAPTIM ÖYLE SESLER VAR Kİ BU ORKTA SES SINIRI SONSUZDUR KENDİN YARATABİLDİĞİN KADAR SES YARATIYORSUN EN İYİ TARAFI YARATMIŞ OLDUĞUN SES ÇOK GÜZELSE ONU KAYDEDEREK BAŞKA ZAMAN TEK TUŞLA PANEL AYARLARINI ÇAĞIRABİLİYORSUN. SELAMLAR

Ekli dosyalar

mustafacamci1977

Moderator
Moderator
7 yıldır Eskişehirde ikamet etmekteyim ..Aslen Afyonkarahisarlıyım .müzige merakım 1991 de rahmetli babamın aldıgı küçük bir orgla başladı )) Roland E 70 in amiral gemisi oldugu dönemler )) 1994 e kadar evde kendım çaldım ugrastım en son elımden cıkardım ..Trakya müzikle 2007 yılında pcye org çalma programı ındırmek için uğraşırken tanıştım eski hesabım tekrar açamadıgım için yerini 2013 te aldıgım şimdiki hesabıma bıraktı .Aile tadında burada yerı gelır dertleşir yeri gelir bilgi dagarcığımızı zengınleştirmeye calısırız Müzikle kalın dostlarım