• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya-"Guns N' Roses-Sweet Child O' Mine"demo..

eyeofthetiger79

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Havian 30
Merhabalar.

Bir süredir demosunu yapmayı düşündüğüm "Guns N' Roses"ın bu güzel bir şarkısının kısa bir versiyonunu yeni bitirdim.

Parçanın aslına her zamanki gibi sadık kalmaya çalıştım."Audya"da tekerlek joystick olması ve cihazdaki solo elektro gitarları beğenmeyişim sebebiyle çalışmayı kısa tuttum ; devam etseydim şarkının hakkını kesinlikle veremezdim.Fakat bir Juno Di gibi bir cihaz alabilir isem bu dertten kısmen kurtulacağımı düşünüyorum.

Umarım beğenirsiniz ; herkese selâmlar , sevgiler...

Link:

Cevap: Ketron Audya-"Guns N' Roses-Sweet Child O' Mine"demo..

hocam.. tek kelime harika olmuş... uzun da tutulsa kısa da tutulsa harika olmuş. ellerinize sağlık... devamını bekleriz... since i dont have you isteğim olsun guns n rosesdan :)
saygılar. iyi çalışmalar

Harika,, gitarsız olsun.....

Her zaman ki gibi harikulade bir iş hocam. Emeğine sağlık.

bence de çok güzel iş çıkartmışsın Bahri Hocam, eline sağlık...

Ch.

gitarı niye sevmediğinizi merak ederek parçanın orjinal videosunu izledim..gitara cut ve mid ayarı yaparak orjinal videodaki tonu çok rahat yakalarsınız..ketrondaki gitar kötü değil bence..demoda çok güzel olmuş..elinize sağlık..

Emeklerine sağlık Bahri harika olmuş....

mükemmel...

super olmus bencede ,gitarla calmasini sevdigim bi parcaydi ama ne zamandir elimi surmuyom gitarlarima :(

gitarı niye sevmediğinizi merak ederek parçanın orjinal videosunu izledim..gitara cut ve mid ayarı yaparak orjinal videodaki tonu çok rahat yakalarsınız..ketrondaki gitar kötü değil bence..demoda çok güzel olmuş..elinize sağlık..

Merhabalar.

Gitarın tonu belki bir derece daha iyileştirilebilir fakat elektro gitarlarında malesef bende genel bir hoşnutsuzluk sözkonusu.Bundaki en önemli sebep bir aralar "Juno Di" kullanmam sanırım.Bu cihazın elektro gitarları tek kelimeyle muhteşem.Ondaki tınıları hep arıyorum ; asıl olay bu.

Şu "joystick" meselesini de unutmamak lâzım tabiki.

Güzel yorumunuz için teşekkürler ; selâmlar...

Moderatör tarafında düzenlendi: