• Trakyamuzik.net Güncellenmiştir..! Medya ve Kaynaklar gün geçtikçe içeriğimiz Çoğalıyor.. izlemede kalın saygılar..
  • '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Audya Tanitimi

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
Özel Üye
Katılım
8 Nis 2005
Mesajlar
1
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Efsane Org Ketron Audya Tanitimi
Ketron Audya
Gelişmiş Canlı Müzik İstasyonu

Model: Ketron Audya

Audya

Akıllı Ses Davul
Ketron AUDYA çok yenilikçi kavram Stiller ve Midi dosyaları ile kullanilir: Real Audio Midi senkron Tempo etki altında senkronize DRUMS tanıttı. Şimdi, robotik ve gereksiz Midi Davul kadar desen davul çoğaltmak tek yolu vardı. AUDYA size hangi Otomatik eşliğinde bölümüne yeni bir sürücü getiren Davulcu Canlı bir performans sunar. Out eski sataşmak Midi desenleri ile - yeni ayrıntılı Real Audio Davul ile parmaklarınızın ucunda! Ses Drum parça ekstra uzun Stereo oynardık gerçek Intros, doldurur ve Endings, geleneksel Midi kaynakları ve chording ile mükemmel senkronizasyon tüm çalışan alır. Şekil bu dışarı - Şimdi Pop, Rock, Ballad, Swing, Geleneksel, Latin müzisyen canlı 'bir unprecedent music taste' ve önceden programlanmış-sıra ile gibi tüm arka plan stilleri kapağı olabilir. Gerçek bateristler ve percussionists sizin için iyi bir iş yaptı ... ve onlar hala uygun bir zamanda, senin Tempo değişiklikler ve doğaçlamalar aşağıdaki konum. Artık "Drum Set Bu parça" için kullanmak da, ama "hangi müzisyen sizin için bu parça kaydedildi istenir?" ... Inanılmaz!

Real Audio Arranger
Ses Davul, Real Live Gitar ve Bas kökenden çok çeşitli ek olarak AUDYA içinde sağlanmıştır. Folk, Klasik, Elektrik ve hatta Flamenko desenler, tüm müzik her farklı tip uygun hissediyorum saygı tarafından gerçekleştirilen ve tüm mükemmel Davul ve Bas ile senkronize! Unplugged stilleri ile, bireysel Gitar performansları, şarkı, performans ve kompozisyon için mükemmel bir araç tadını çıkarabilirsiniz. Gerçek Band desteğiyle oynayan hissi bu gerçek ve heyecan verici önce değildi. Sadece herhangi bir akor çalma ve dinle! Midijay deneyim Professional Multiplayer sayesinde, Ketron AUDYA şimdi yeni geliştirilmiş ve gerçekçi bir boyuta, çift Dalga, çift çift MP3 ve MIDI dosyası kanalları ve yakın Sabit diske kayıt için 2 stereo parçalar sunan oyuncu getiriyor. Yeni hi-profesyonel algoritmaları geliştirilmiş Dalgalar artık akıcı ve doğru zamanı ile Mp3 işlemek için izin AUDYA-on-uzanan-Zamanlama kalite ancak herhangi bir fark kaybı (BPM) ve Transpozisyon için sinek. Çok kullanışlı dahili MP3 Encoder cihazın müzisyen şarkı söylemeye ve klavye bir şey yapar ve anında tasarruf sağlayan bir depolama ortamına MP3 dosyalarını. Iç 40G HD (80G için) Ses ve Midi Şarkılar ve ayarları büyük bir repertuar destekleyebilir yükseltilebilir. DJLoops, SFX Ses ve CD gibi ek özellikler (USB üzerinden Wave) sökük buna parça bir sınıfta öne AUDYA's Multiplayer yapar kendi's, canlı performans için sonsuz kombinasyonu imkânına sahip.

Yeni Ses Üretimi
Muazzam bir 360 MB yüksek kaliteli ses motoru, Doğal İyi ses Ketron geleneği aşağıdaki. Stereo ve çok katmanlı aletleri, piyano, El dahil olmak üzere çeşitlilik göstermektedir. Piyano, Akustik ve Elektrik Gitar, Pads, Accordions, Klavye ve bazı yeni BM-tehlikeye Pirinç ve hatta her zamankinden daha gerçekçi ses çıkarır Sax sesleri! 128 ek sesler hızlı bir depolama ortamından genişletilebilir Dahili 64MB RAM yüklü olabilir. A totally redesigned Sampler (44 KHz / 16bit) da yeni bir dijital Drawbars ile bölümü, herhangi bir dolu, zengin bir organ gerekli ses üretecek 9 slider, Perküsyon, Rotor ve örneklenmiş Stereo Organ Overdrive efektleri ile birlikte içerir birlikte verilir.

VOICETRON - Ketron yeni Vocalizer
5 ses aynı anda Up! Formant ve Ses düzeltme, Ses trafolar ve yeni heyecan verici vokal dokular için EFX ile DSP kontrol Plenty. Senin Midi dosyaları, sizin Stilleri ya da sadece gerçek zamanlı olarak klavyeden sizin "şarkı notları" elle kontrol için güçlü VOICETRON ekleyerek canlı performans kişiselleştirin. Büyük bir ayar koleksiyonu veritabanı hızlı bir şekilde tek sesli bir "A Cappella" vokal set halinde tunes dönüşümü olacak! Vokal bölümünde Midi özellikler ve daha fazla 2 Mikrofon XLR giriş, 10 bant ekolayzır, bireysel Etkisi ve kaymak kontrolleri, konuşmak, yeni Pitch içerir.

Dijital Ses İşlemci (DSP)
3 güçlü DSP yeni geliştirilmiş Reverb, Chorus, Distorsion, Echo ve Rotor etkileri ile, Ses başına tek tek kontrol sözlerine ekledi. Kurşun bölümünde, Refakat ve Mikrofon (Voicetron) için ayrı Reverb ambiences. Küresel 2 Bant Ekolayzer Dalga, MP3 ve gelişmiş için Bas Kuvvetlendirme.

Klavye & Düzeni
AUDYA yeni bir 76 yarı ile donatılmıştır keybed-, Aftertouch ve Portamento ağır. Çok sezgisel düzeni klavye kullanımı oldukça kolaylaştırır. Sisteminin temel felsefesi İşletim yansıtacaktır bugünkü bilgisayarlarda kullanılır ve bu yüzden herhangi bir geleneksel müzisyen, besteci veya Programcı için gizli bir platformda sonuçlanacaktır. Yeni Renkli Ekran 320x240 TFT, 15 ayar düğmesini kontrol artı 2 programlanabilir ekstra sürgü ve ayarlanabilir sekmeler sağlar serin ve panel kullan rahat.

Bağlantıları
Olmadan Stereo Ana Gidenler, 4 ayrı atanabilir Gidenler (2 Stereo veya 4 Mono, bir çift tarafından İç-Etkileri için pass), 2 line giriş, SPDIF In / Out, ek Monitör için Video Arayüzü soket / karaoke, Footswitch, Kulaklık için TV ve 4 Midi soketleri Ses ve Midi profesyonel bağlantısı her türlü sağlayacaktır.

USB / Multimedya
2 USB ana soket + 1 USB aygıt AUDYA düzgün yeni Multimedya iletişim sağlayan vites ve bilgisayar. Harici HD, Sticks, CD / DVD Rom ve diğer yığın depolama aygıtları kolayca, böylece hızlı bir şekilde, yeniden ve toplam güvenlik ulaşım komple müzik repertuarlar kaydetmek için bir izin bağlanabilir.

Klavye: 76 semiweighted tuşları, 8 Hız eğrileri, Pitch & Modulation Wheel, Aftertouch, Portamento 17 Slider Volume Controls (1 ayarlanabilir), 10 assignable sekmeleri
Display: 320 x 240 Renk Grafik Ekran TFT
Sabit Disk: 80G ATA IDE 2,5
USB: 2 USB Host + 1 USB aygıtı.
Yığın depolama aygıtları desteklenir: , Stick, MP3 çalarlar, Disket CD / DVD Rom, HD, Bilgisayar klavye.
Ses Üretimi: 360 MB PCM Wavetable. 384 New Orchestral Presets Sounds. Stereo ve çok katmanlı Voices. 384 GM2 geliyor. 32 parçalar Multitimbral.
Toplam Polyphony: 197 notları.
Ses listesi: 320 programlanabilir 1 Touch Favori geliyor.
Drawbars: 9 Dijital Drawbars kontrollü kaymak. Yeni Rotor, perküsyon ve Overdrive
etkisi.
Programlar: 320 Programları. 3 Voices, 3 splits. , Sustain Portamento, Velocity switch, Duet, Trio, Morphing, Kaplin, Çelik, Slide, Harmony. Tek ve Küresel Programı yükleme yetenekleri Düzenleme: A, D S, R,,, Resonanc ve Cut Off
Effec ts ve klavye atamaları. Sola Voic e.
Düzenleme yetenekleri: A, D, S, R, Cut Off, Resonance, Effects ve klavye atamaları. Ses sol.
2 Ses 1-2: Önceden belirlenmiş ve programlanabilir İkinci Voices.
Ram / Ins: 64 MB Ram Sound. 128 Voices kontrolü kadar.
Sampler: Yeni Örnekleme birimi 44 KHz / 16 bit.
Profesyonel Multiplayer: 2 x Wav, 2 x Mp3, 2 x Midi file Player. Hi kaliteli gerçek zamanlı uzanan ve aktarılması. Çalma Listesi, Otomatik. Dj Döngüler, A-Davul, SFX, Cross Fade, 2 parça HD kayıt, MP3 Encoder düzenlenebilir çözünürlüğü (ile). Audio CD Ripper izler.
Midifile Oyuncu: Ile SMF Song playback karaoke ve txt dosyaları. Dönüştürür. Kar & Midi type 0 resimler için 1, Juke box. Akıllı Transposer. Song Chain. Drum & Bass. Doğum Kurşun / Kapalı. Kaydetmek Song setup. Finder.
A-Drum Remix: Senkronizasyonu Midi Dosya ve Ses Davul için.
Kayıt: Küresel performans denetimleri ve panel ayarları. Tek & Blok modları.
1 Drum: 54 Yeni Drum set. 24 User Drum ayarlar. 10 Drum sn tions. Mikser Drum. Manuel Davul.
2 Drum: 240 Live Drum ve Latin Perküsyon Döngüler.
Real Audio Arranger: 324 Stereo Live Drums (Wave), 143 Gerçek Akustik ve Elektrik Gitar, 216 Bas Accompaniments ve 142 Arp & Lick.
334 Fabrika Stil yeni Unplugged, Latin, Pop, Ballad, Traditional, Swing and Ballroom Styles artı Kullanıcı Stiller yerleri featuring.
4 Arrangers: A, B, C, D. 3 Intro / Endings, 4 doldurun Ins, 4 Breaks. Etkileşimli Eşlik. Manuel Bass. Bassist. Tempo dokunun. Accelerando-Ritardando. Tempo kontrolü. Pedalboard funcions. Köksüz & Standard Chord recognition. Eşleştirmek Drum.

Song Recording: Real time Song Recording to Disk (HD ya da FD).
Pianist: Standard & Auto Pianostyle aranjör gör modları. Açık / Kapalı Sustain.
Oktav: 1 oktav Up / Down.
Çift: alt oktav kancası.
Uyum: , Tam Jazz, Double, Bluegrass, Trill, Repeat, Folk 1, Halk 2, Echo-dokunun.
Arapça Ölçek: 13 Arapça ayarlamalar (atanabilir footswitch). TUNE + notu başına / 99 sent.
Akordeon Modu: International, Belgique. LEF t & hakkı Hız kontrolü. Bas S & Aşağı
oktav. Sol Drum & Bass Chord için.
DSP: 3 yeni Multieffec t DSPâ € ™ Yansıma, Chorus, Flanger, Delay, Echo ile dokunun Delay 4 / 8 s Ne Ne, Distortion, Overdrive, Rotor Slow / Fast, Phaser, Tremolo. Ekolayzer 4 Bands.
Micro 1 / Micro 2: Ayrı Kazanç kumandası ile 2 mikrofon girişleri 10 bands Equalizer, Echo, Reverb, Pan / Pot, Pitch Shift, Talk, Voice Transform.
Voicetron: yeni 5 Ses Harmonizer. Vocoder, AutoHarmony, Midi Vocalizer parça, Gelişmiş Ses düzenleme,
Midi: 1, In2, Out, Thru. 32 Midi Channels. GM2 standart.
Çıkışlar: Sol / Mono, Sağ. 4 ayrı adreslenebilir Aux Çıkışlar (2 stereo veya 4 Mono). Dijital SPDIF In / Out. Stereo kulaklık.
Girişleri: 2 x Mic rophone. 2 x Line: Sağ ve Sol. Sustain ve Volume pedalı.
Footswitc sa (6 veya 13 anahtarları).
Video Arabirim: Sistemi: PAL, NTSC, Super VHS. Boyut ve konum kontrol eder.
Optionals: Hard Case, Pedal Sustain Piano tipi, Volume pedal, FS6 / FS 13 Footswitch.
Boyutlar: L x G x Y = (114 x 43 x 15 cm.) (45 x 17 x 6 â € œ).
Ağırlık: 18,5 Kg. (£ 38)
Güç: Otomatik Voltaj algılama (110V/60Hz â € "240V/50Hz) Tak ve çalıştır.
Özellikleri ve görünüşü 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron Audya Tanitimi

yaa bu audyanın düz modeLi BiLe Çıkmış Düz Pich beNd :D
 
Cevap: Ketron Audya Tanitimi

Yaaa bu orgda eskidi be
 
Geri
Üst