• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron kullananlar baksın lütfen

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
bu ritim plus kactaa üstadlar ve ayrıca sorularım var

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Xf6ZzVgAcb0]KETRON X D 9 MEMO - YouTube[/ame]

üstadlar mesela ben ses seti yüklüyorum o zaman da ritimin akompanyalarının sesleri bozuluyor ritim diyelim ki classic guitar sesiyle yazılmıs userdeki seti degıstırınce akompanyada degisiyor ketronun sesleri güzel diye aldım -5 te calıyorum ama diger sese gecınde ses cok tiz oluyor bazı sesler cok kalın oluyor oktavdan dolayi ayarlayamadım bunu ve güzel ses seti bulamadım güzel bi zurna yaylı macun yok üstadlar yardımcı olursanız cok sevınırım ayrıca uzantı olarak usd usv prd felan var bunlar ne anlama geliyor

Cevap: ketron kullananlar baksın lütfen

adana dügünleri icin dogu halay rıtımlerı varmı malatya malatya gıbı ama 2-4 degil guzel baterili halaylar varmı

exıt tuşunun üstündeki octav balans yazan iki tuşa aynı anda basarsan seslerin octavını değiştirir. ya da devamlı -5 te kullanacaksan seslerin tek tek ayarlarını yap.

ne güzel saat gibi çalıyo sx3000 deli gibi ritm aksatıyo nasıl iş yaa

evet güzel calmıs bu ritim plus kacta acaba yaa ritimde cok hos

lkrts ozelden msj attım usta geldimi

çiftetelli ritimi bu,elindeki ritimlerde vardır tek tek yükle dene bak biri denk gelir yada özel yazmış olabilir adam...sesleri diyorsan olay değişir,çünkü aynı setdeki sesler bile herkesin kullanımına göre değişir yani herkes kendine göre tonluyor ve öyle kullanıyor;)

Moderatör tarafında düzenlendi: