• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron memo set demoları

piyanistmemo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 300
ARKADAŞLAR ÇOGU KENDİ EDİTLEDİĞİM KETRON PLUS 4 16 MB RİTİMLERDEN OLUŞAN SETİMİN DEMOLARINI MP 3 OLARAK KISACA PAYLAŞMAK İSTEDİM.RİTİMLER 4 VARYOSYONDUR.BU RİTİMLERİN ANA TABANLARINI OLUŞTURAN ARKADAŞLARIN EMEKLERİNE SAĞLIK.BEN O TABANLAR ÜZERİNDE EDİTLEME SİLME YAZMA İŞLEMİ YAPARAK NACİZANE BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞTIM.SETİMDE TOPLAM 59 ADET EDİTLİ RİTİMLER BULUNMAKTA ANCAK HEPSİNİ YAYINLAYAMADIM HER TARZ RİTM MEVCUT İYİ DİNLEMELER.... KAYIT ÇOK SAĞLIKLI OLMADI SAUNDLARI ANFİ VE EV ORTAMINDA ÇOK MÜKEMMEL ASLINDA AMA KAYIT ESNASINDA NET BİR SES ELDE EDEMEDİM... LİNK ADRESİ :

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron memo set demoları

ketron ritmlerimi bunlar

ben dinledim mustafa abi. ketrona ait ritimlerle mp3 yapıp paylaşmış abimiz.

plus 4 mü 5 mi acaba

Arkadaşlar dinlediğiniz ritimler ketron plus 4 16 megabayt. Ketron bir saund canavarıdır.yanlış anlamayın ama korg yamaha vs.hikaye alete bişeyler yapılmadığı için yetim kalmış ama zamanla bu şekilde bişeyler yapılabilirmiş.normalde hafıza yeterli olmadığı için maksimum 30 ritm alır ancak gereksiz yazılımları temizleyerek 56 adet ritmi aynı anda orga attım.yakında yaptığım efsane sesleride yayınlayacağım.iyiki varsın ketron...:)

ben kendi xd9 orguma 117 tane ritim yükledim. intro ve endingleri silerek.

malesef bende korg kervanına katıldım ama