• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron Midjpro Ritim

Mehmet 39

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Baglama
Slm arkadaslar,bana Midjpro da calinabilcek darbukali davullu Türk ritimleri ulastirabilecek
arkadas varsa lütfen irtibata gecsin
kendim almanya dortmundtayim,baglamaciyim
sitede olan ketron ritimleri cogu calmadigi gibi,calanlarda darbukali iyi ritim yok
ücretli olsada olur,yeterki ise yarayan ritimler olsun ve Format midjay Uygun yani pat
saygilar

Cevap: Ketron Midjpro Ritim

muhtelemelen türkiyede o aletten kullanan yok. bi taşkın akgeyiğe sormanda fayda var. audyanın ritimleri falan belki uyuyordur. facede bulabilirsin kendisini

Slm arkadaslar,bana Midjpro da calinabilcek darbukali davullu Türk ritimleri ulastirabilecek
sitede olan ketron ritimleri cogu calmadigi gibi,calanlarda darbukali iyi ritim yok
ücretli olsada olur,yeterki ise yarayan ritimler olsun ve Format midjay Uygun yani pat
saygilar

selam midjay plus modeli icin bir calisma olmustu eger uyarsa tunel muzikten isteyin e mail araciligi ile alabilirsiniz butun turk ses ve ritimleri vardi ben bi sene kullandigim icin biliyorum ama formatlari tutuyormu bilemem tunel muzik telefon numarasi 00902122497158.

ensar bey müzik işini bıraktınızmı ketrona zamanında çok güzel şeyler yapmışsınız ama artık yoksunuz

ensar bey müzik işini bıraktınızmı ketrona zamanında çok güzel şeyler yapmışsınız ama artık yoksunuz

. Tesekkurler. su an benden daha ketron konusunda iyi ve bilgili arkadaslar calisiyor ben yinede yardimci olabildigim konularda benden bi sey isteyen olursa elimden geldigi kadar yardim etmeye calisiyorum.

Taşkın bey ve Tünel müzikle görüştüm. Bu modelle ilgilenmiyorlar ve çalışma yapılmayacakmış.

saygilar
Selam Mehmet Kardes, uzun sure once yazmissin , problemini halledebildin mi bilmiyorum , ama Ketron Midjey Pro yu ben de almak istedim ama Turkiye de bu konu ilgisiz ve ritim yazmiyorlar, belki "Style Work XT Universal" softwere isine yarar... haa bu arada problemi cozduysen bana da yazarsan sevinirim, saygilar.