• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron sx 3000 yardım

• Konbuyu başlatan lami
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 5K

lami

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pax1 pro.sx 3000, triton studio,
Arkadaslar sx 3000 de ritim editlemek nasil oluyor , korg daki gibi after edit varmi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ketron sx 3000 yardım

herşey var arkadaşım ritimde editleniyor yazılıyorda styl edit menüsünden halledebilirsin

Cevabin icin tesekurler ritim falan yazildigini cozdum ama yazilan ritimleri gosteren sayfa yok. Bu nasil oluyor aciklarsan sevinirim, saygilar

Olmayan bir seyi var diye yazarsaniz aciklamaya geldimi ses yok lutfen bir konuya bilmeden cevap yazmayalim.

yazılan ritimleri gösteren sayfa derken neyi kasdettiğini anlamadım fakat orgta yüklenen ve yazılan ritimler aynı yerde gözükür oda pattern ram ve orgun kendi flash hfızasıdır eğer sx3000 de pattern ram varsa yaklaşık 200 ritin kadar hafızaya alır yoksa hafızaya 50 kadar ritim yazabilir veya yükleyebilirsin ayrıca ritim editlerken veya yazarken veya ritimlerden birbirine bölüm kopyalarken ve diğer ayarlar için styl edit bölümünü kullanacaksın styl edit e girince record , edit, copy gibi bölümler mevcut sonrası senin becerine kalmış

Arkadas madem ilgilendin ,Soyle anlatayim, orgun uzerinde ritim yazdigin zaman ince ayar cekmek icin ornegin Korg da Event Edit, Rolanda Micro Edit diye bir sayfa vardir .Burada perkusyonlari tek tek ayarini yukseltme veya azaltma imkani vardir. Ben bunu ketronda bulamadim .Saygilar

kardeşim ritim seçme sayfasında seçili ritmin üstüne tekrar tıklarsan editleme imkanın olabiliyor. sadece ilgili enstürmanı değiştirebilir, sesini kısıp açabilir efekt vereblirsin ama nasıl kaydediliyo bilmiyorum.

ketronda malesef adım adım kayıt ve event edit fonksiyonu yok ne yapıyorsan yazma aşamasında yapıyorsun

Piyanist-Santor, bu dedigimiz ozellikler Ketron X1 de varmi.

x1 kullanmadım fakat aynıdır sanıyorum menü