• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron sx300 hakkında

korgshow

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar bende cok temiz or700 v2 plus var ketron sx 3000 ile takas etmek istiyorum yalınız ketron sx ile ilgili fazla bir bilgim yok nasıl bir alettir özellikleri nelerdir bilmiyorum sadece düğünde 1 saat kadar dinleme fırsatım oldu yardımcı olursanız sevinirim. ilgilenenler 0543 603 1774 ten beni arayabilirler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ketron sx300 hakkında

kardeşim ben uzun süre kullandım.ses ve malzeme kalitesi piyasadaki bütün orglardan çok üstündür ancak kullanıcıya kapalıdır.tunel muziğin hazırladığı son 32 mb plus 4 seti bir müzisyene her türlü yeter ancak yeni nesil orglardaki sofistike özellikleri pek yoktur

arkadaşlar bende cok temiz or700 v2 plus var ketron sx 3000 ile takas etmek istiyorum yalınız ketron sx ile ilgili fazla bir bilgim yok nasıl bir alettir özellikleri nelerdir bilmiyorum sadece düğünde 1 saat kadar dinleme fırsatım oldu yardımcı olursanız sevinirim. ilgilenenler 0543 603 1774 ten beni arayabilirler

şahsi fikrim or 700 ü veripte sx3000 alma yada a2000 al daha fazla bütçen yoksa

teşekürler sagolasınız arkadaşlar