• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron xd9 16 megabayt mi yamaha psr a1000 te mi

simurg67

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
org bağlama
Merhaba lar trakya müziğin sevgili müzisyenleri. Hep çocukluğumdan beri içimde kalan org sevdası için önümüzdeki günlerde 1000 tl gibi bir org satın almak istiyorum. Araştırmalarım sonucunda yamaha psr a1000 tr cipli olan modeli ile ketron xd9 arasında kaldım. Siz değerli müzisyenlerin yardımı yorumlarının ile karar vermek istedim. Herkese çok teşekkür ederim. Org satın almanın kesinlikle ticari bir amacı olmayacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron xd9 16 megabayt mi yamaha psr a1000 te mi

a1000 ritimler 10 numara sesler yalan :)

yani sesle ritm arasındaki önceliğime göre tercih yapayım o zman. ketron daha mantıklı gibi ritim bi şekilde belki bulunabilir yazılabilir. Ancak a1000 için ne kadar uğraşırlarsa uğraşılsın sanki sesler hep oyuncak gibi dijital gibi çıkıyor elekrolar zurnalar filan özellikle

taşkının xd 9 a yaptığı set vardı plus 4 mü plus 5 mi emin değilim dinlemiştim. bu setle beraber olan xd 9 bulursan gayet başarılı idi tavsiye ederim.

çok teşekkürler benim de niyetimde ketron xd9 oluştu. ritmde a1000 tr çok iyi deniliyor. ketron xd9 çok mu kötü ritm olarak yani mesela bi karadeniz çalmak istediğimde ya da bir ege çalmak istediğimde ritm bulamam mı