• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 16mb yarım sistem hk

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar orgu yeni aldım or700 den sonra bir kaç sorum var arkadaslar üstadlar .

1.şimdi kendi setimi yapmaya calısıor ses seti ritimleri deniyorum tak cıkar tak cıkar orga virüs girme ihtimali varmı varsa eger

hangi sistem dosyalarını hazırda bulundurim sistem çöker yada sistemle ilgili bi sıkıntı olursa nasıl temizlemem orgu düzeltmem lazım yani kısacası arıza yaparsa diksetimde hangi dosyalar olması lazım nasıl kurarım..

2. ses dosyası yükledim az once ılk basta dıııııııııtttt diye kesilmeyen bi ses geldi prg ve usv doyalarını yükledim ama üzerindekileri silmemiştim silmek gereklimiydi orgu kapatıp actıktan sonra o ses geçti....bu normalmi.. yardımlarınızı beklerim

Cevap: ketron xd9 16mb yarım sistem hk

baslıgada yarım yarım yazmısım ustadlar yardım yazacaktım

öncelikle hayırlı uğurlu olsun ..ketronu çok seveceksin ..ama birazsabır ..şimdi ..yüklü olan seti ,sizin yüklediğiniz yeni set, otomatik olarak siler zaten.virüs konusununa gelince ben şu ana dek böyle birşeyle karşılaşmadım..bir sürü set denedim ,ama virüs buşlaşmadı..ama sizde eğer böyle bir sorun çıkarsa buradan yardım alabilirsiniz..birde orgu size veren arkadaş yaninda size orgla ilgili cd vermedimi * vermiş olması lazımdı ! yok eğer vermediyse yinede sorun değil sana buradan yardımcı olmaya çalışırız ..kolay gelsin mehmet.

o ses hakkında bısey dıyebılırmısın hocam bır sure dewam etti seti yukledıkten sonra dııııt diye sonra kapatıp actım kesildi

o tip takılmalar olur zaten ..hiçsorun değil.. kapat aç sorun yoksa yola devam. korkma ketron taş gibi alettir kolay kolay bozulmaz.

slm bu orga virüs girmez rahat ol istediğin gibi oyna