• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketron xd9 plus 3 paylasımlarım basladı buyrun

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
ketron xd9 plus 3 ıcın elımden gelenı fazlasıyla yapmaya calıscam su an 2 rıtım paylasıorm cıfttetellı ve yk club halay ben cok ugrastım cok cok cok ta begendım halay da 3 atak yazdım breakla cıfte ıse 1 atak yazdım bende programda kullanabılcek rıtımler halay 4 varyasyon cıftetellı 1 baterı 2 dvullu 2 varyasyon gule gule kullanın yorumlarını ozellıkle beklerım ıyı yada kotu YORUMLARINIZI BEKLERIM ozellıkle halay mukemmel oldu ataklarda harika kendi fikrim .

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=lNAjX5AV4y4"]ketron ritimlerim 2 - YouTube[/ame]

Ekli dosyalar

• Yeni klasör.rar
    6.3 KB · Görülen: 162
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Ketron xd9 plus 3 paylasımlarım basladı buyrun

yorumlarınızı beklerım

Bi kayıt yapıp koysan da biz de dinlesek. Kullanamasak ta dinleyelim

hemen yüklüorum

başarılar dilerim mehmetim ben indiremiyorum biliyorsun orgu sattım ama eminim güzeldir

demoları yukluorm youtubeye su an

İNDİrdim hemen cevap yazacam

beklıyorum ustam

ritimlerin devamı gelecek set yapcam ve paylascam yorumlarınıza gore sımıdeden tsk bunlar kısa demolardı daha tam tamamlanmadı

gayet güzel ama eksik ataklar fiil1 halayda yok çiftetellide 3-4 varyasyon yok ve atak hiç yok beğendim çalışmalarının devamını diliyorum güzel şeyler olacak eminim