• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketron xd9 süper ses seti plus3

ketron_samet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
kendi kullandığım set arkadaşlar... seslerin hepsi uzun uğraşlar sonucu elde ettiğim sesler yani editleyerke elde ettiğim sesler...yaylılar leadlar flan hepsi harika ..örneğin çok farklı bi solo keman çok farklı yaylılar çok farklı klarnetler leadlar vs vs..güle güle kullanın...

ayrıca bilmeyen arkadaşlar için sesleri editli kullanabilmek için usv ve prg dosyalarının ikisinide yüklemeniz gerekiyor.

Ekli dosyalar

• ses seti.rar
    7.7 KB · Görülen: 1,237
Moderatör tarafında düzenlendi:
ketroncular icin guzel paylasim tesekkurler.

Çok teşekkürler saolun.

sayın çetin abi ve nejat abi sizlere çok teşekkür ederim..ama gerçekten yazık insanlar merka edip bakmıyolar bile şu yazdığı halay ritmi belki xd9 un en iyi halay ritmi ama kimse bakmamış bile

evet bu konuda haklısın bizim ketroncular yasta herhalde yada ketron olayımı bitiyor onu anlamadım

samet ufak kayıtlarla bu sesleri bize dinletirmisin ?

Arkadaşim ne sesi sende ketronun ses karti mi var snd leri neyle aciyorsun cok merak ediyorum iki tane efekt veriorsunuz ses yaptim diyorsunuz bari sesleri editledim deyin ne seti ne yazdiginizin farkindamiisiniz ....bi video atinda gorelim nasil ses yapiorsnuz once akor basmasini ogrenin de ondan sonra ses yaptim die yazin!....

UYARI:

LÜTFEN KİŞİLERİN HER TÜRLÜ PAYLAŞIMINA SAYGI DUYALIM!!!

ÜSLÜP KONUSUNDA SİZİ UYARMAM GEREKİYOR,,
ÇÜNKÜ KARŞINIZDAKİ ÜYENİN DİREK OLARAK KİŞİLİK,BİLGİ,DENEYİM,BİRİKİM GİBİ ÖZELLİKLERİNİ HAKKINDA YORUM YAPILMASI; TÜM FORUM ÜYELERİNİN TRAKYAMÜZİK TE GÖRMEK İSTEDİĞİ SONŞEY...

HERKESE SAYGILARIMLA....

Moderatör tarafında düzenlendi:
sayın aranjemix ketrona direkt ses atılmadığını biz senden daha iyi biliyoruz...set dediğim editlediğim sesler kendim ses yaptığım yok bunu burdaki tüm ketroncular anlıyo sen anlayamamışsın yani bunu özellikle söyleme gereği duymadım editleme hariç ses yağılmadığını herkez biliyo..gerginelik yaratamana gerek yok kardeşim insanlık yaptık paylaştık...