• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketroncular acil yardım lazım xd9 plus3 - 2

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
ustadlar su an plus 3 var ama kımısı demıskı plus yuklerken pcm kımısı snd yukleyın demıs ses kartına gore farklılık gosterıormus daha once snd denedım cok kez 9. dısket ucuncu blokta hata verdı kac kez dendıysem sonra plus 3 dokuzuncu dıskete kadar yukledm tekrardan plus 3 yuklenmıs oldu sorunsuz calısıoyr ben xd9 plus 2 ıcın pcm mı yuklıcem snd mi yuklıcem ama plus 2 pcm yok allah rızası ıcın paylasan olursa cok sevınırım ..... plus 2 pcm lazım !!!

Cevap: ketroncular acil yardım lazım xd9 plus3 - 2

pcm tek çip li ramlar için.exvega ve sx3000lerdde çalışır sakın yükleme xd9un ram 4çipli snd dosyası ile çalışır

abi snd yuklerken 9 diskette gene takildi yaaa anlamiom neden ya

bu sorununu aynen sistem nk sitesindeki yardım forumuna yazarsan sana mail olarak geri dönüyorlar 1 gün içinde.

mehmet dediğim gibir ram in tek çipse pcm yülersin snd hata verir:)

ozkan abi sana ne deyim bilmiorm 1000 kere allah razi olsun ilgilenen msj atan konuma herkezden oyle sorun suymus benim ram son cikan tek entegreli ram mis snd degil pcm calistiriormus ozkan abi bunu soylemisti ama rami sokemeistim silikon oldugu oicin simdi baktm tekli ram mis cok cok sagolun tek eksigim plus 2 pcm leri kaldi

ozkan abi sana ne deyim bilmiorm 1000 kere allah razi olsun ilgilenen msj atan konuma herkezden oyle sorun suymus benim ram son cikan tek entegreli ram mis snd degil pcm calistiriormus ozkan abi bunu soylemisti ama rami sokemeistim silikon oldugu oicin simdi baktm tekli ram mis cok cok sagolun tek eksigim plus 2 pcm leri kaldi

küçük bir düzeltme ismim özkan değil gökhan saygılarımla iyiçalışmalar.:)