• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ketronda yok böyle bisey acilll ?? ketron ustaları

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
arkadaslar şimdi ben orgu alrken plus 3 oldugu soylendı 16 mb lık setlerin hatta isim verimm ketron55 in ses ve ritim setini indirdim canavar gibi calıstı plus 3 içindi . bu sabah plus 2 yukleyım dedım olmadı 9. dısketın 3. blokta hata verıor neyse dedım sonra tekrar tekrar ugrastım olmadı sonra tekrar plus 3 yukleyım dedim plus 3 yuklerken de aynı hata verıor 9 . disket 3. blok neyse dedim ve baktım org ılk aldıgım gibi setimi yükledım yıne oldu plus 3 yarım mı yuklendı sımdı ne oldu anlamadım ama 16 lık usv usd be prgram seslerını kusursuz calıstırıor bu nasıl bıseydır su an etnıc e bakıncada tum sesler dolu be xd 16 d yazıor 9. diskette hata verdıgı halde

Cevap: ketronda yok böyle bisey acilll ?? ketron ustaları

slm kardeşim plus 2 nin snd leri bozuktur başka bir siteden indir dene yada disketin bozuktur

bu arada snd leri yüklemeden sistem 2.1 a disketini yükle orguna

hocam tel numaranızı yazarmısınız ozelden

hocam yükledım sistemi hepsini denedim disketleride denemedi 9 disk 3. blockta hata verior

o hatayı flash bellekten yüklerken bile veriyor. bende bikaç kez uğraştım yüklerken. disketleri takınca biraz bekleyip loada basarsan sıkıntı çıkarmıyor ama takar takmaz hemen loada basınca galiba düzgün okuyamıyor ondan sıkıntı çıkarıyor diye düşünüyorum

hocam yarım yukledıgı halde sesler duzgn calısıor 9. dısketten sonrasını yuklemedım ama sesler tam yuklenmıs geldi bu nasıl oluyor sıkıntı yok ketron 55 ın setınıde yukledım yarım oldugu halde nasıl oluyor

galiba plus 2 ile aynı olan yerler olduğu için yüklenen kısım, ondan dolayı çalabilir yada bende öyle yapmıştı fakat seslerin yarısı çalışıyor yarısı çalışmıyordu,drumkitleri atmamış ondan dolayı patür kütür ses çıkarıyordu user drumkitlere girince.bence boşyere plus 3 yüklemeye çalışma 2den farkı yok denecek kadar az. org kilitlenir durur sen şimdi çalışıyor gibi göründüğüne bakma tamamlamaya bak,artık başlamışsın bikere yüklemeye .yarım kalmasın. ha soracak olursan benim ketronla mazim bir sene bile olmadı alalı.ama hep karıştıra karıştıra. burdaki abileremiziden falanda fikir alarak öğrendim.

zaten ılk basta plus 3 vardıı ben 2yi yuklemeye calstım 9. disk 3.blokta hata verdi baya bi denedim sonra tekrar plus 3 yukleyım dedım bastan o da 9. disk 3. blokta hata verdi sonra boyle kalsın dedım baktım sesler rıtımler aynı aldıgım gıbı hatta plus 3 setlerınıde yukledım sorunsuz calsıor 9 dısket yukledgm halde nasıl tam claısıor sesler onu anlamadım

ozaman hiç kurcalama bence böyle devam et bakalım. çalış biraz üstünde ritim falan çaldır sesleri dene tek tek. eğer sıkıntı yoksa uğraşma boşyere. ritimleri falan kontrol et çalarken kilitleyen varmı orgu. ataklara falan bas. eğer sıkıntı yoksa demekki gerek yok uğraşmana

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri