• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ketronxd9 plus4 USB den ritim yüklemek istiyorum. Yardım lütfen!!

Abdullah04

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Ketron xd9 plus4
Mrb degerli arkadaslar, ben yeni xd9 plus aldım, org usb li ve usb den ritim yüklemek istiyorum fakat orgun usb yi okuması için birkac işlem(bölme) gerekli galiba. Bu konuda yardım ederseniz cok memnun kalırım. Cevaplarınızı bekliyorum.. Şimdiden tesekkür ederim ,saygılarımla..

Cevap: Ketronxd9 plus4 USB den ritim yüklemek istiyorum. Yardım lütfen!!

Mrb degerli arkadaslar, ben yeni xd9 plus aldım, org usb li ve usb den ritim yüklemek istiyorum fakat orgun usb yi okuması için birkac işlem(bölme) gerekli galiba. Bu konuda yardım ederseniz cok memnun kalırım. Cevaplarınızı bekliyorum.. Şimdiden tesekkür ederim ,saygılarımla..
sendeki emulatör hangisi bilmiyorum ekteki dosyayı indir içindeki format tool araçları bilgisayarına kur programı aç program menüleri seni yönlendirecektir
alttaki videoyu izle

Ekli dosyalar

• software.rar
    3.3 MB · Görülen: 226

Hocam tesekkür ederim, usb yi bölme işlemi programla yapılıyor yani, baska caresi yok öyle mi? Peki usb nin boyutu (GB) önemli mi? Bu konuda forumda detaylı bilgi bulamadım, saglun tesekkürler.

Cok sagolun, tesekkür ederim tekrar. Diğer arkadaslar için de güzel bir bilgi oldu sayenizde. Saygılarımla..