• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Kim demiş Yamaha ile Roman düğünü çalınmaz diye?..

• Konbuyu başlatan İlker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 4K

İlker

Usta Piyanist
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 80
Arkadaşlar yeni aletimle roman ikitelli ritmi yazayım dedim sonuç çok iyi cevap veriyor alet..Aşağıda paylaşmış olduğum linkte henüz bitirmediğim ritmin taslak halini elimden geldiğince kayıt etmeye çalıştım..Ritmin arasında solo vardı kafanız karışmasın sadece ritmi dinleyin diye kestim ama tam kesemedim galiba.. :) Neyse mazur görün dinleyin bakalım Korgun tonu düğün için idealdir diyen arkadaşlar..!!

Cevap: Kim demiş Yamaha ile Roman düğünü çalınmaz diye?..

çok Güzel..

Eline saglik hersey olur neden olmasin Alasi olur hemde ;)

Süper olmuş eline sağlık. Sound da tertemiz maşallah...

süper valla.Kitler çok iyi bu 3000 de sanırım.

süper valla.Kitler çok iyi bu 3000 de sanırım.

Evet hocam ben Hakan Çebinin setini kullanıyorum bongolar, defler v.s. onun setinden asma davullar aletin fabrikasyon kitlerinde mevcut

İlker abi bu ritmi OR700'e convert etsek çalışır mı acaba?Çok güzel bir ritm olmuş eline sağlık gerçi OR700 için yazdığın birkaç ritmlerini kullanıyorum ama bu en güzeli olmuş davuluyla perküsyonuyla wah gitarlarla vs.

İlker abi bu ritmi OR700'e convert etsek çalışır mı acaba?Çok güzel bir ritm olmuş eline sağlık gerçi OR700 için yazdığın birkaç ritmlerini kullanıyorum ama bu en güzeli olmuş davuluyla perküsyonuyla wah gitarlarla vs.

Kardeşim or700 kullandım ama ritim yazmamıştım sanırım başka ilker ile karıştırdın.. :)
Valla ritim bitince sana yollarım convert olayı biraz karışık ancak Dr. Salim çözebilir onunla bir görüşürsün aslında a3000 al bir de Hakan Çebi seti ben sana yaptığım tüm editleri yollarım hiç sıkıntı yok..Sevgiler saygılar kardeşime

bence bitince süper olucak bu ritim eline sağlık