• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Klavye böyle çalınır (Türk Marşı)

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

Ruhi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200
Alet üstünlüğü kıyaslaması yapmak yerine, böyle çalabilmeyi öğrenmek daha iyi değil mi? Zevkle dinlerken ses ve ritm çeşitliliğini hiç düşünmedim bile. Böyle çalabildikten sonra bir kaç ritm ve iki sesle bir düğünü çıkarırsınız.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=o15nrwzLoHM&feature=related]Türkischer Marsch an der Wersi Gala (Classic goes Disco) - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Klavye böyle çalınır (Türk Marşı)

Ruhi hocam teşekkürler paylaşım için.Arkadaş hızlı çalıyor ama bazı akor ve özelliklede melodiler yanlış.Keşke biraz daha özenseymiş...

Ruhi hocam teşekkürler paylaşım için.Arkadaş hızlı çalıyor ama bazı akor ve özelliklede melodiler yanlış.Keşke biraz daha özenseymiş...

Haklısın sevgili dostum. Ufak tefek hatalar var. Bazen de butonlara basarken yapıyor ama itiraf etmeliyiz ki çaldığı parça küçümsenecek bir parça değil. Şahsen bu kadar hızlı çalabilmeyi çok isterdim. Sevgiyle kal.

ruhi abi paylaşım güzel ve çalan arkadaşımız gercekten güzel çalmış... fakat bir ''Türk marşı'' duyamadım ben :)

Teşekkürler... Alla Turca veya Turkish Rondo ..:) Ruhi hocam bence de ''AL''maktan çok ''ÇAL''maya önem vermeliyiz. Hele yeni klavyelerde imkanlar o kadar geniş ki en ucuzuyla bile harikalar yaratabilirsiniz. :)

org baya eski Cengiz Kurtoğlu nun sen sözden anlamazmısın isimli ilk kasetindeki orga çok benziyor

düğünde Türk Marşı mı çalıcaz..:)) ayrıca eleman melodiyi eksik ve hatalı çalıyor...

paylaşım için teşekkür ederim

düğünde Türk Marşı mı çalıcaz..:)) ayrıca eleman melodiyi eksik ve hatalı çalıyor...

Burası düğün forumu mu?"Elemanın" çalabildiğinin yarısını çalabiliyorsak daha ne isteyeceğiz ki?

merhaba,

bu çocuğu tanıyorum adı florian.
kendisi koyu bir franz lambert hayranı ve yaptığı tek şey franz'ı taklit etmek.
almanyadaki org forumlarına üye olduğum için biliyorum ki kendisi çok seviliyor ve destek görüyor.ileride iyi bir org ustası olacağına eminim ama şu an daha çok çalışması gerekiyor.

ayrıca,görüntüdeki org bende de var.wersi gala cd 900 ama çok eksik.wersi bu model için bir sürü yama yaptı mesela:
ox7 hammond ve analog org virtual modul veya lifestyle ünitesi bu ünite 1988 yapımı olan bu org'a ilave ses bankaları kazandırdı.ayrıca ben bu orgu 3 katlı versionuna çevirdim ve bazı tv çekimleri oldu TRT1,CNN Türk gibi kanallardan gelip çektiler.hatta flash tv de de canlı çalmıştım bunun üzerinde.
florian bu orgu çok seviyor çünkü en az 5-6 yıldır kullandığını biliyorum.

ileride bu ismi çok duyacağımıza eminim.