• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg i30 süper set indirrrr !..

piyanist477

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa3x
set özelden gönderilecektir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
kadir kardeş ilk teşekkür benden gelsin emeğine yüreğine sağlık akşam eve gidince indiririm setini ileride doğu setinide bekleriz...

Kadir kardeş elimde bununan bir takım doğu seti var ama bunların ayarlanıp düzenlenmesi lazım çok özel setler sen en güzel ses ve ritimlerin olduğu bir doğu seti yapabilirmisin? hatta 2 tane bile doğu seti çıkaracak kadar nevale mevcut ama bizim cihazda işleyemiyorum i30 da ses ve ritim yazılıyor düzenleniyor is40 ve diğer serilere yükleniyor bu şekilde 6-7 adet doğu seti var elimde bunların işlenmesi lazım içerisinden en güzel ses ve ritimleri ayırıp tek bir çatı altında toplamak istiyorum ama benim imkamlarımla bu biraz kısıtlı kit bozuk çıkıyor çalmıyor akor tutmuyor v.s gibi sorunlar yaşıyorum ama süper sesler var bağlama-zurna-mey-ney-kaval-fülüt-elektro bağlama -akustik bağlama-özellikle tulumlar çeşit çeşit süper v.s gerçek sesler gibi yani ritimler de tam doğuluk ama sen de içerisine kendi emeğini kayup ortaya bişeyler çıkarabilirsen bu setler senin ve benim trakya müzik alilesine armağanımız olsun istiyorum? doğu piyasası bu setleri ritimler ve sesleri kullanıyor bu setin düzenlenmiş olanını alayım dedim 200 tl fiyat çektiler yani bekescocuk adında bir orkestracı bu setleri sitemiz sağolsun ali arkadaşımız vardı sanırım şuan üye olmadı daha buraya o bana vermişti is35 vardı onda da yani sana bu söz ettiğim setlerin dosyalarını göndereyim mi?SAYGILARIMLA...CANSİNAN_24

sağolasın teşekkür ederiz emeğine harcadığın zaman için

Kadir kardeş elimde bununan bir takım doğu seti var ama bunların ayarlanıp düzenlenmesi lazım çok özel setler sen en güzel ses ve ritimlerin olduğu bir doğu seti yapabilirmisin? hatta 2 tane bile doğu seti çıkaracak kadar nevale mevcut ama bizim cihazda işleyemiyorum i30 da ses ve ritim yazılıyor düzenleniyor is40 ve diğer serilere yükleniyor bu şekilde 6-7 adet doğu seti var elimde bunların işlenmesi lazım içerisinden en güzel ses ve ritimleri ayırıp tek bir çatı altında toplamak istiyorum ama benim imkamlarımla bu biraz kısıtlı kit bozuk çıkıyor çalmıyor akor tutmuyor v.s gibi sorunlar yaşıyorum ama süper sesler var bağlama-zurna-mey-ney-kaval-fülüt-elektro bağlama -akustik bağlama-özellikle tulumlar çeşit çeşit süper v.s gerçek sesler gibi yani ritimler de tam doğuluk ama sen de içerisine kendi emeğini kayup ortaya bişeyler çıkarabilirsen bu setler senin ve benim trakya müzik alilesine armağanımız olsun istiyorum? doğu piyasası bu setleri ritimler ve sesleri kullanıyor bu setin düzenlenmiş olanını alayım dedim 200 tl fiyat çektiler yani bekescocuk adında bir orkestracı bu setleri sitemiz sağolsun ali arkadaşımız vardı sanırım şuan üye olmadı daha buraya o bana vermişti is35 vardı onda da yani sana bu söz ettiğim setlerin dosyalarını göndereyim mi?SAYGILARIMLA...CANSİNAN_24

abi hemen yolla :) ben o setleri bir araya getirip adam ederim...msne gireccek vakit bulamıyorum.mail ile yollarsan bana her türlü hallederim sinan abi.

Sevgili üstadım emeğine sağlık.1 Haftadır bekliyoduk zaten.Devamlı seni takip ediyoduk.Teşekkürler.Sivastan selamlar.Hayırlı kazançlar.

bekleyişiniz boşa çıkmaz inş...daha set güncellenecektir bilginize.

öncelikler kadir kardeşime çok teşşekkür ederim ellerine yüreğine sağlık ve ayrıca konuda kendini hissettiren yardımcı olan sinan abimede çok teşşkkür ederim,güncel şekilde devamlı konuyu takip edeceğiz insallah.

Öncelikle emeklerinize sağlık ve paylaşım için teşekkürler. Her nekadar biz kullanamayacak olsak da bir çok kişinin işine yarayacaktır. Sağlıcakla kalın.

kadir kardeş senin lafın üzerine ,kendi düşüncemi belirtmek isterim.
1.sound sesler çok fazla çıkıyor ve ritimlerin sesi kısık
2.ensturaman sesler iyi değil keşke benim gönderdiğim seslerden iyi bir seçme yapıp ekleseydin.
3.daha çok şöyle çiftetelli tarzı hareketli ritimler daha çok ve esaslı olabilirdi
4.slow ve vahde lerin güzel
5.herşeyden önemlisi uyraşın için çok çok saolasın,
6.setin içine arap sesler ekledim kendin ve elektro bağlama sesi video çektim buradan bakabilirsin. kendim şimdi çektim tanıtım amaçlı lütfen bakın