• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg is40 hakkında

korbeyoglu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
Selam arkadaşlar bu güne kadar burda hangi konuyu açtımsa hiç cevap veren ve bilgisini paylaşan olmadı nedense yine sağolun sizlere tekrar bir sorum olacak ama anlatabildiğim kadar umarım bir arkadaş bana yardımcı olabilir sorum şu korg is35 orgum var is35 is40 is50 bunlar aynı orglar kullanımı aynı sizlerden orgu çalarak çaldığımız parçayı diskete nasıl kaydedeceğiz yani umarım anlatabimişimdir diskete şarkı kaydetmenin nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum ve ben mesela org 2hd diset kullanıyor bu orga boş disketi takıp bu çaldığım parçayı diskete nasıl kaydedecez bu diskete 5 veya 10 tane şarkı kaydolduğunu biliyorum ama nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olamadım bana yardımcı olursanız teşekkür ederim ve kaydettiğimiz şarkıyı nasıl çaldırıyoruz bun u da aban anlatırsanız sevinirim umarım bu konuda bari bir yardımcı olan çıkar şimdi herkes lüks orglara kaçınca ben bu orgumla idare ediyorum setim falan çok güzel tüm set var üzerinde sadece müziği yani şarkıyı çalıp diskete kaydetmek bazen mecbur kaldığımda disketten çalmaya devam etmek istiyorum sağolun.