• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG Klavye için Kulaklık tavsiye

alingirikk

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa900
arkadaşlar KORG PA 800 kullanıyorum kulaklık almak istiyorum biraz araştırma yaptım fiyat ve kalite olarak (sennheiser HD 407) modeli tavsiye edilmiş ama biraz eski sanırım ve yeni piyasayı hiç bilmiyorum hangi kulaklığı kullanıyorsunuz ne tavsiye edersiniz ?

Cevap: KORG Klavye için Kulaklık tavsiye

Korg pa3xle AKG K77 kullanıyorum son derece memnunum.

kulakiçi tercih ederseniz eğer sennheiser cx400II tavsiye ederim diğer kulaklıklar gibi ağırlık terleme vs yapmaz , dünyayla bağlantınızı tamamiyle keser.

kulakiçi tercih ederseniz eğer sennheiser cx400II tavsiye ederim diğer kulaklıklar gibi ağırlık terleme vs yapmaz , dünyayla bağlantınızı tamamiyle keser.

ne kulaklık böyle çok yerde bitmiş bir yerde buldum fiatı 270 lira :) demekki çok saglam bir kulaklık

hocam bu güzel birşeye benziyor klavye destekler değilmi telefon kulaklıkları gibi olmaz

hocam bu güzel birşeye benziyor klavye destekler değilmi telefon kulaklıkları gibi olmaz

telefon kulaklıkları gibi değil standard girişe sahiptir.
piyasada çakmaları da çok malesef o yüzden DNR, mediamarkt gibi mağazalardan alınız

ben pa900 ve 4x ile kullanıyordum sesleri inanılmaz güzel veriyor, basslar beyin hasarına yol açabilir :D kesinlikle pişman olmazsınız fiyatlar 270 küsür ise gayet iyi, ben 450 tl vermiştim

kulaklığı ilk kullandığınız zamanlarda bass lar daha yumuşak gelir , kulaklık zamanla açıldıkça daha derin basslar alacaksınız , ilk etapta çok yüksek ses seviyelerine çıkmayın
düşük seslerde net ve derin basslar veren sürücüye sahiptir boyutları sizi yanıltmasın.
özellikle gitar ve yaylı seslerde, sahnede kullanılan referans kulaklıkları aratmıyor.

Nominal Empedans: 16 ohm
Duyarlılık: 114 dB
Frekans (Hz): 17-22,000 Hz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Daha ekonomik bir seçenek arayanlar için Samson Hp-10 öneririm. Ses seviyesi, ses kalitesi, frekans dengesi ve rahatlığı bu fiyat aralığındaki bir kulaklıktan beklenmeyecek seviyede.

telefon kulaklıkları gibi değil standard girişe sahiptir.
piyasada çakmaları da çok malesef o yüzden DNR, mediamarkt gibi mağazalardan alınız

ben pa900 ve 4x ile kullanıyordum sesleri inanılmaz güzel veriyor, basslar beyin hasarına yol açabilir :D kesinlikle pişman olmazsınız fiyatlar 270 küsür ise gayet iyi, ben 450 tl vermiştim

kulaklığı ilk kullandığınız zamanlarda bass lar daha yumuşak gelir , kulaklık zamanla açıldıkça daha derin basslar alacaksınız , ilk etapta çok yüksek ses seviyelerine çıkmayın
düşük seslerde net ve derin basslar veren sürücüye sahiptir boyutları sizi yanıltmasın.
özellikle gitar ve yaylı seslerde, sahnede kullanılan referans kulaklıkları aratmıyor.

Nominal Empedans: 16 ohm
Duyarlılık: 114 dB
Frekans (Hz): 17-22,000 Hz

270 tl olan dediğiniz gibi imitasyon olabilir eti kasaptan almakta fayda var verdiğin bilgiler bu kulaklık için değilde genellikle bütün cihazlarda geçerli değilmi çünkü 0 cihaz alıyoruz... arabamızı bile ısıtmadan gaza bastığımızda motor bölümüne büyük zarar veriyor.... abicim zaten açık kulaklıkları istemiyorum kafa yapısına uygun olmuyor ve kenarları açık olduğu için kulağı tam kapatmayıp dış sesleri de alıyorum ve (uğultu) da ekleniyor hatırlarsanız internet kafelerde bu şekildeydi... bu kulaklığı almayı düşünüyorumm :)))