• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Micro Arranger Bulabildiniz mi?

aksamaksam

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Roland GW8 V2
Arkadaşlar Ebay'de 500$ yani 900 Tl ye satılan bir model olan Korg Micro Arranger, Türkiye'de pek yok, sitesinde yer verenler de stoklarda bulunmadığını söylüyorlar yada 1450 TL'den satışa sunuyorlar

Araca çok çok büyük fiyat farkı var. Olması gereken rakam peşinde 1100-1200 TL

Bu orgu yakından takip eden, sorup pazarlığını yapan ve birleşerek toplu alıp özel indirim alabileceğimiz bir satıcı varmı?

Almayı düşünen varsa ben hazırda bekliyorum. 5-10 kişi toplanıp özel bir fiyat isteyip getirttirelim. Fiyatı belli çünkü makinenin.

Cevap: Korg Micro Arranger Bulabildiniz mi?

Arkadaşım İstanbul da Mega Müzik te var ben fiyatını sordum 600 EURO sen uygun almak istiyorsan bana ulaş ben sana gereken güzelliği sağlarım. :) Lakin aletin tuşları çok küçük, çalabilecekmisin orasını bilmem. 900 TL ye 100 tane de alsan vermezler. :) zira fiyatı da USD değil, EURO değerleri üzerindendir. Siz USD yazmışsınız bence yanlış olmalı isterseniz bulduğunuz fiyatı tekrar kontrol edin derim. Saygılarımla,

güzel kardeşim dünden beri takip ediyorumda açtığın konular çok tutarsız, medeli at3 mü her neyse o aleti havalara çıkardın, a300tr yi yerden yere vurdun.. (çok saçma bi konuydu)

bugünde bu konuyu açmışsın, kaç yerde konusu var bunun, fiyatının 550 euro olduğu her yerde yazıyor.. bana 650 euro(tam hatırlayamadım) %17 faiz çektiler kredi kartından alacaktım..

konu açarken iyice araştır ne nedir, ne değildir..İİnsanlar burayı okuyarak yanlış bilgi sahibi olacak yazılarından dolayı

Arkadaşlar Ebay'de 500$ yani 900 Tl ye satılan bir model olan Korg Micro Arranger, Türkiye'de pek yok, sitesinde yer verenler de stoklarda bulunmadığını söylüyorlar yada 1450 TL'den satışa sunuyorlar

Araca çok çok büyük fiyat farkı var. Olması gereken rakam peşinde 1100-1200 TL

Bu orgu yakından takip eden, sorup pazarlığını yapan ve birleşerek toplu alıp özel indirim alabileceğimiz bir satıcı varmı?

Almayı düşünen varsa ben hazırda bekliyorum. 5-10 kişi toplanıp özel bir fiyat isteyip getirttirelim. Fiyatı belli çünkü makinenin.

mikro aranger bu fiyata ise pa 80 pa60 pa50 pa55 bedava oyuncaga bu kadar para verilirmi ben anlamadım

migro aranger çok pahalı yani o parayı verdikten sonra pa80 pa60 pa50 pa55 almak daha mantıklı

o cihazların sıfırı yok ki malasef o yüzden sıfır olunca ister istemez insanın gözü kayıyor:) aslında ben almayı düşünüyorum siz kullandınız mı bir randıman sağlanmaz mı sizce bu mikrodan

Arkadaşlar seslendirme cihazlarında tonları süper. PA-80 kartsız setleriyle PA-55 - 60 setleriyle kolayca çalışıyor, lakin tuşeleri çok dar ve küçüktür. O kadar ince parmak kimde varki sorunsuz çalabilsin.

Anlayacağınız Bağlama nın yanında sadece ritim ağırlıklı kullanılabilir ama org olarak kullanmak biraz meziyet ister. Saygılarımla,

Bu aletin ses kartı yeni jenerasyon. Tonunu diğer Pa larla mukayese edemezsiniz. Amerikada 500 dolara satıldığı doğru....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mustafa abi yeni jenarasyon derken mumkunse ismini sorabilirmiyim bu meshur ses kartinin heryerde karsima cikiyor :)
Ses islemcisimi yoksa cikislarimi acaba kastediyor Turkiye bayiileri cunku yabanci review larda bu konuya hic rastlamadim...
Saygilar