• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Micro ARRANGER mi Roland gw8 mi

pablo77

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha or700 v2 plus
Merhaba ustadlar or700 v2 orgumu sattım simdi ise 1250 lira param var bu hafta sonuna kadar klavye almak zorundayım. sizce korg micro arranger mi yoksa roalnd gw8 mi cevaplarınızı beklıyorum simdiden teşekkür ederim

Cevap: Korg Micro ARRANGER mi Roland gw8 mi

bence plus u satmakla hata etmişsiniz hocam.. her iki aletide tavsiye etmiyorum 2.el bi xd9 alsan daha mantıklı bence

or700 v2 gw8'den daha iyi bi alet bence. micro arranger kullanmadım.

bence plus u satmakla hata etmişsiniz hocam.. her iki aletide tavsiye etmiyorum 2.el bi xd9 alsan daha mantıklı bence

valla ustad haklısın ama cok klavye elime geldi gecti pa3x pa800 pa80 pa500 sx300 xd9 or700 v1 v2 v2 plus ama suan maddi bakım yüzünden aleti satmak zorunda kaldım 1250 lira param var bi tercihte bulunmam lazım

o parayla en mantıklı tercih bence xd9..yada pa60 alın ....xd9 u hiç kullanmadım ama aletin demoları dinleyince alet kendini belli ediyor.. saund çok temiz geliyor beni cezbediyor xd9... a2000 plus un taksidi bitince pa60 yada xd9 almayı düşünüyorum.. sözünü ettiğiniz aletler bana amatör geliyor

bütçenize uygun xd9 veya korg pa50 alın derim.daha kullanışlı.

o parayla en mantıklı tercih bence xd9..yada pa60 alın ....xd9 u hiç kullanmadım ama aletin demoları dinleyince alet kendini belli ediyor.. saund çok temiz geliyor beni cezbediyor xd9... a2000 plus un taksidi bitince pa60 yada xd9 almayı düşünüyorum.. sözünü ettiğiniz aletler bana amatör geliyor

haklısın hocam ben bi 60lara bakım o zman

gw8 de gayet iyi alet kardeş..