• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa 1000 Factory Reset Dosyalari

AbdulkerimCsr

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa 300
Selamun Aleykum Buyrun Korg Pa Factory Reset Dosyalari

Belki Bir Gun Lazim Olabilir Internete Bu dosyalar Yok bulamasiniz
Bu dosyalar Korgun original dosyalari ben Bu Dosyalari Korg Dan Aldim

Son düzenleme:
Slm aleyküm kardeşim sagolasın pa 1000 için factory reset dosyasını yüklemişsin eyvallah ben bulamadım siz nerden indirdiniz sonra zarar vermeyelim ararsan memnun olurum 0535 972 40 25

Slm aleyküm kardeşim sagolasın pa 1000 için factory reset dosyasını yüklemişsin eyvallah ben bulamadım siz nerden indirdiniz sonra zarar vermeyelim ararsan memnun olurum 0535 972 40 25
Ben bu dosylari korg dan aldim ben korg a mail attim factory dosyasi lazim diye onarda bana gonderdi

Sagol paylaşımın için ama yinede yüklemeye çekindim çünki sitesinde restore data yok os sistemi var neden yüklemediler anlamadım cüneyt ertaça sormak lazım

Sordumda korg böyle birşey paylaşmaz eger restoredata olaydı sitede paylaşırdı diyor dikkatli olmalı yinede belkide zarar verebilir çünki 988 gb gibi büyük veri deneyen varmıki

Merhabalar pa1000 orgum açılış ekranında sürekli kalıyordu ana ekran Ses ve ritimlerin olduğu gelmiyordu can elektronik anlattım dtl ye gelmesi gerekiyor dedi bende nasıl olsa servise gidecek diye dosyaları indirdim büyük olan dosyayı 950 küsür mb olanı yükledim yükleme seçeneğinde update değil Format yazısı ikinci seçenekte aktif oldu ekranda be ben de kabul ettim Ve orgum düzeldi. 512 mb olan dosya neydi bilmiyorum onu yüklemedim
Benim deneyimi böyle ama %100 her orgu düzeltir diyemem herkes kullansın da demiyorum sorumluluk size aittir ben orgum nasılsa servise gidecek diye gözümü kapattım yükledim oldu yani düzeldi orgum. Sizinle paylaşmak istedim

Merhabalar pa1000 orgum açılış ekranında sürekli kalıyordu ana ekran Ses ve ritimlerin olduğu gelmiyordu can elektronik anlattım dtl ye gelmesi gerekiyor dedi bende nasıl olsa servise gidecek diye dosyaları indirdim büyük olan dosyayı 950 küsür mb olanı yükledim yükleme seçeneğinde update değil Format yazısı ikinci seçenekte aktif oldu ekranda be ben de kabul ettim Ve orgum düzeldi. 512 mb olan dosya neydi bilmiyorum onu yüklemedim
Benim deneyimi böyle ama %100 her orgu düzeltir diyemem herkes kullansın da demiyorum sorumluluk size aittir ben orgum nasılsa servise gidecek diye gözümü kapattım yükledim oldu yani düzeldi orgum. Sizinle paylaşmak istedim
yardimci olduysam kardesim bu iyi haber bosuna servisle urasaktin bu dosyalari ben korg dan aldim benim org da acilmiyordu korga mail atim onlar da bana bu dosyalari gonderdi

kardeşim ben indirdim fakat,bahsedilen 950 mb olan dosya yok. biri 400,diğeri 500 mb. 950 mb olan yardımcı olabilirsen sevinirim

yardimci olduysam kardesim bu iyi haber bosuna servisle urasaktin bu dosyalari ben korg dan aldim benim org da acilmiyordu korga mail atim onlar da bana bu dosyalari gonderdi
çok yardımcı oldun Allah razı olsun...o zamandan bu yana orgumda hiçbir sıkıntı yok....teşekkür ederim