• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG Pa 1000 Volkan Solumaz Açıklamalar-Tanıtım

• Konbuyu başlatan ciga95
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 17
  • Görülen : 13K
Korg'un kralı geldi.Pa-800 den sonra,malesef yeni taht'ın varisi bu alet.pa900 altı,hakkın rahmetine kavuşmuştur.Pamuk eller cebe.:)

pa800 üm duruyor hala ... :) sanırım hala pa1000 işlenmesi gerek.. ben öyle düşünüyorum...

pa800 üm duruyor hala ... :) sanırım hala pa1000 işlenmesi gerek.. ben öyle düşünüyorum...
Tabiki işlenecek.Aletin özelliği 300-600-900-4x in herşeyini kullanıyor.Altyapı ve ses ihtiyacı fazla olmayacak.Sayın admin nokia'nın hangi modelini kullanıyorsunuz merak ettim!.Akıllı telefon alırken işlenmesini beklediniz mi!.:)

Korg'un kralı geldi.Pa-800 den sonra,malesef yeni taht'ın varisi bu alet.pa900 altı,hakkın rahmetine kavuşmuştur.Pamuk eller cebe.:)
Biraz daha ileri gideyim.Eğer volki'nin söyledikleri doğruysa.4x ler bile topu atabilir.Pa-1000 yeterli olduğu takdirde hiçkimse keyfi 1500-2000 tl fark ile 4x almaz.Hadi hayırlısı bakalım.;)

Tabiki işlenecek.Aletin özelliği 300-600-900-4x in herşeyini kullanıyor.Altyapı ve ses ihtiyacı fazla olmayacak.Sayın admin nokia'nın hangi modelini kullanıyorsunuz merak ettim!.Akıllı telefon alırken işlenmesini beklediniz mi!.:)

Ben onu bahsetmedim.. mesala pa800 3 sene bekledim.. adam akılı bir set bulurum diye.. sonra roman set i buldum onun üzerine ritimler yaptım.. önceden.. pa1000 eminimki durduramaz ama sadece zaman işte.. :)

Ben onu bahsetmedim.. mesala pa800 3 sene bekledim.. adam akılı bir set bulurum diye.. sonra roman set i buldum onun üzerine ritimler yaptım.. önceden.. pa1000 eminimki durduramaz ama sadece zaman işte.. :)
tamamen katılıyorum.Yeni teknolojinin önünde "bu meslekten özellikle ekmek yiyenler" asla duramaz ama bugün ama seneye mutlaka almak zorunda kalacaklar.;)

korg pa1000 seti nereye bulunur lutfen?