• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 1x yeni set....

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 5K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar KORG PA 1X e yeni set düzenliyorum.
Örnek bir kaç ses ve ritimler editledim ritimler zaten herkesin bildiği ve kullandığı ritimler ancak sette ki ritimlerin tamamı convert edildi sıradan bir convert işlemi değil bu kalite bozulmadan bütün parametre ve hassas ayarları yapılarak düzenlenmekte Set sadece kaliteli samplerle ve kaliteli ritimlerden oluşacağı için user banklarda olacaktır yani temiz ve öz olması çabasındayım.Diğer banklara kendi ritimlerinizi ekleyebilirsiniz. Buna gerek bile duymacağınızı bilmenizi isterim.Neyse uzatmadan demolara geçelim.

ELEKTRO
ZURNA
MEY
SLOW
YANIK KEMAN

Cevap: Korg pa 1x yeni set....

ellerinize sağlık ben çok başaralı buldum...devamı gelecektir..inşallah...

saygılarımla
yıldıray

Sinan kardeşim elinize sağlık, demolar gayet güzel geliyor. Sanırım emo'dan bağımsız bir set olacak. Kiymeti bilinmeyen altın gibi bu cihaz için hala birilerinin uğraşması ayrıca güzel. Beklemedeyim.

Gerçekten altın gibi bir cihaz aslında fazlasına gerek bile yok önemli olan ne istediğimizi bilip ona göre birşeyler yapmak EMO dan bağımsız da kullanabilir durumda yapılabilir zaten piyasadaki birden fazla setin tabanı EMO nun perküsyonları ve drum larından oluşuyor ama tabiki şunu unutmamak gerekiyor EXB deki kalite bambaşka bunu da unutmamak gerekiyor.
ama seslerin çoğu bağımsız

dinledim çok güzel geliyor kulağa elinize sağlık
hocam seti paylaşıma açacakmısınız açarsanız ne zaman olur tahmini düşünceniz nedir ?

şuan cihazımda bir sorun oluştu sorunu çözmeye çalışıyorum ardından çalışmaya devam farklı sample denemleri yaparken cihaz kendi kendine menülere girmeye başladı :))

Pa1x biraz sıkıntılı bir cihaz gibi geldi bana veya os sinde sıkıntılar var. Tabi bir o kadarda güzel cihaz, gülünü seven dikenine katlanır misali. Bu kanıya nereden vardım? Forumlar "pa1x sorun" başlıklarıyla dolu ve benim cihazımdada problem var. Ama dediğim gibi sıkıntılara katlanmaya değer bir cihaz. Birazda müzizyenlerin hor kullanımı söz konusu sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

her ne kadar 1x kullanmasamda elinize sağlık güzel olmuş ve bitirdiğinizde on numara olacak diye düşünüyorum.

Yanık keman çok başarılı tebrikler.. eliniz saglık usta

Hocam dört gözle seti bekliyor olacağız.yardımcı olabileceğimiz bir konu varsa şayet elimden geleni yaparım hocam.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri