• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 2x arıyorum

sametcirak

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 2X PRO
Eski bir trakya müzik moderatörü olarak hepinize selamlar.4 senedir kullandığım pa80 imi sattım.pa2x düşünüyorum.hem kalite hem de mp3 board u ram i ve tuşesi sebebiyle pa 2x almayı düşünüyorum.elinde olan arkadaşlar satmak isteyenler 533 215 94 63 den de irtibata geçebilirler.istanbuldayım,istanbul civarı satıcı arkadaşlar irtibata geçmesi daha sağlıklı olacaktır.ayrıca cihaz hakkında da görüş bildirmenizi rica eder hepinizi keyifli bir pazar dilerim.

Cevap: Korg pa 2x arıyorum

hayırlı satışlarınız olsun hocam...

Ben bi numara veriyim orayı ara abicim gaziantepte hem güvenilir bi yer hemde bildiğim kadarıyla ellerinde pa2x var işini hallederler.

Mustafa Uzun: 0542 343 30 15
0539 666 17 57

Bende şuan pa2x kullanıyorum korg kullamayı düşünüpte maddi durumun elverişliyse almakta kesinlikler tereddüt etmeyeceğin bir alet bu kadar diyebilirim.

dostlar sağolun.bir arkadaşımızdan aleti alacam.kaporasını verdim.nasipse paylaşımlarım olacaktır.hepinize hayırlı işler dilerim.