Korg PA-500 İlahi / Zikir Ritimi...? | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 17. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
Cool web Image

Korg PA-500 İlahi / Zikir Ritimi...?

Enst.
....
Cevap: Korg PA-500 İlahi / Zikir Ritimi...?

isterseniz ücretli yapabiliriz hocam

tel: 0544 574 21 92 ulaşabilirsiniz

Enst.
....

sizin için herşey paramı bir sevap işlesen yapsan ne olur? yapabiliosanız yapın paylaşın !
senin haddin değil bana bunu söylemek! bu sitede yıllarca yamaha a300tr, a1000, or700 adına yüzlerce ritim ses paylaşımında bulundum. senin tahmin bile edemeyeceğin şekilde yardımlarda bulundum, gerekirse adamın evine gittim, gerekirse düğünümde elemanımı bırakıp onun düğününe yardıma gittim! benim ne yapacağıma da sen karışamazsın!

Enst.
Yok

senin haddin değil bana bunu söylemek! bu sitede yıllarca yamaha a300tr, a1000, or700 adına yüzlerce ritim ses paylaşımında bulundum. senin tahmin bile edemeyeceğin şekilde yardımlarda bulundum, gerekirse adamın evine gittim, gerekirse düğünümde elemanımı bırakıp onun düğününe yardıma gittim! benim ne yapacağıma da sen karışamazsın!
EMİRER CANAYAR HAKLI. BİR EMEK HARCIYOR. Seco kardeş sen herşey paramı diyosun değilse sende ver . Nasılsa karşılığında bişey alıcaksın:confused:

erhankaya

Yeni Üye
Enst.
evet

ARKADAŞLAR BEN PA500 ORGUM İÇİN SİZLERDEN ZİKİR RİTİMLERİ İSTİYORUM. RABBİM ŞİMDİDEN RAZI OLSUN.BU ARADA
Linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
benim adresim. ilahi grubu organizasyonluğu yapıyorum... selamlarımla...

Enst.
korg pa80+elektro bağlama

abi yetenek meselesi herkes ritim yazamaz.yazabilen de istediğini ister.alın teridir.haklıdır.
ben tırmalayıp duruyom du bakalım ama eninde sonunda yazacam bişiler.özellikle ilahi konusunda :)

omunal

Moderator
Moderator
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2

Seco 'ya haksızlık etmeyin.Adamın pa500 tr ile ilgili onlarca paylaşımını görüntüledim.Hepimiz burada bir aileyiz..Kırmayalım birbirimizi...Bazı lafları daha yumuşak konuşalım..Dediğim gibi biz burada bir aileyiz

Enst.
KORG PA800

seco kardeş pa500 de zaten ilahi ritimi var...zikiri yok ama yinede güzel oluyo...deve diye bir ritim var...daha sonra -2-4 lük parçalarlada çalabilirsin ilahi...daha sonra semah 2-4 ler var onlarlada güzel ilahiler oluyor...sonradan yaptığın bu ilahilere dj programlarıyla da zikir ilave edebilirsin saygılar...bu ritimlerdede aşağıda bir kaç tane ilahi çaldım...potpori tarzında yani...
KORG PA500TR İLAHİ

Moderatör tarafında düzenlendi:

seco_35

Paylaşımcı üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X

Seco 'ya haksızlık etmeyin.Adamın pa500 tr ile ilgili onlarca paylaşımını görüntüledim.Hepimiz burada bir aileyiz..Kırmayalım birbirimizi...Bazı lafları daha yumuşak konuşalım..Dediğim gibi biz burada bir aileyiz
teşekkürler abi yorum için ben elimden geldiğini karşılıksız bir şekilde yapıyorum tekrar saol

Enst.
pa800, gw8

seco herkez bizim gibi düşünse bee kardeş milletin gözü para ya bürünmüş herkez emek sarf ediyor ama paradan iyi dua var eğer duaya inanmıyorsan bu bayrak altında yaşamıyalım hepimiz çok şükür müslümanız seco kardeş beni faceden kabul edermisin??? saygılar...

seco_35

Paylaşımcı üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X

seco herkez bizim gibi düşünse bee kardeş milletin gözü para ya bürünmüş herkez emek sarf ediyor ama paradan iyi dua var eğer duaya inanmıyorsan bu bayrak altında yaşamıyalım hepimiz çok şükür müslümanız seco kardeş beni faceden kabul edermisin??? saygılar...
eyw abi teşekkrler yorumun için ynlışlıkla iptal ettim yeniden istek gönder abi kabul ediyim

Enst.
Yok

hocam demolardan varsa elinizde ben yazdırcam da pa500tr için ücreti sorun değil sonuçta emek veriyorsunuz kolay değil...

cemre55

Yeni Üye
Enst.
Yok

üstadım face adresin varmı oradan ulaşsam sana ulaşmam lazım ....

Enst.
KORG PA800 V.2 256MB

üstadım face adresin varmı oradan ulaşsam sana ulaşmam lazım ....
arkadaşlar pa500tr de semah ritimler - vahdeler - 2/4 ler ilahiler için on numara.. ha ben zikirli yapacam derseniz zaten milyarlar ödeseniz gene kimse bunu yazamaz. örneğin cürmüm ile geldim sana ilahisini 3/4 ile çok kolay çalarsın. organizasyoncuysanda zikir sesini anfiye küçük bir mp3 player bağla ordan ver :) bazı yerlerde de DEM ayarlarsın on numara iş yaparsın... para ile ritim yazma işine karşıyım. herne kadar emek işi olsa da insan başkalarını emeği ile rızıklandırabiliyorsa ne mutlu ona... unutmayın her düğünüc veya organizasyoncular için rızık demek.. kim ne ritim istiyorsa söylesin ben sonuna kadar ücretsiz olarak yazarım... kolay gelsin

orjinal

Yeni Üye
Enst.
Yok800 500

teşekkürler