• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 500 tr acil set Sakarya

anlmzkk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa500tr
500tr ye Sakarya set var mı arkadaşlar elinde olan

Cevap: korg pa 500 tr acil set Sakarya

Ağır Sakarya çifte. Kasap, vs içeren set lazım ustalar

bu Sakaryalıya da lazım aynısından =)

Ünsal kardeşim zannedersem seti paylaşıyor ama kısıtlı paylaşım yapıyorsunuz :) özelden atarak..Doğrusu denemek isterim ama Ankaralıyım acaba hemşehirli olmasak da bizede seti denemek düşebilir mi? Saygılarımla...

Ünsal kardeşim zannedersem seti paylaşıyor ama kısıtlı paylaşım yapıyorsunuz :) özelden atarak..Doğrusu denemek isterim ama Ankaralıyım acaba hemşehirli olmasak da bizede seti denemek düşebilir mi? Saygılarımla...
Bu kardeşim haklı. Bir şey paylaşıyorsan açıkça olsun ve herkes istifade etsin. Ne öyle, sanki bulunmaz hint kumaşı gibi. İnsanın özel bir mevzusu olur, özelden paylaşır kabul. Herkesi ilgilendiren müzik konusunda niye gizliliğe ihtiyaç duyuyorsun ki? Madem öyle bu sitede işin neki? Tel. veya sms ile işini görürsün. Demekki istifade edip, istifade ettirmemek niyetin. Gerçekleri söylediğimden bazıları alınabilir ama ben buyum. Müsade ettikleri müddetçe....

Bu kardeşim haklı. Bir şey paylaşıyorsan açıkça olsun ve herkes istifade etsin. Ne öyle, sanki bulunmaz hint kumaşı gibi. İnsanın özel bir mevzusu olur, özelden paylaşır kabul. Herkesi ilgilendiren müzik konusunda niye gizliliğe ihtiyaç duyuyorsun ki? Madem öyle bu sitede işin neki? Tel. veya sms ile işini görürsün. Demekki istifade edip, istifade ettirmemek niyetin. Gerçekleri söylediğimden bazıları alınabilir ama ben buyum. Müsade ettikleri müddetçe....

:))
İstediniz de vermedik mi
set köpeğiniz olsun ;)

Kendim için düzenlediğim ve sahne için kullandığım settir. userdeki ritmler tatmin edicektir
ama sesler konusunda bişey diyemem

Teşekkürler Ünsal arkadaşım merakımı giderdiğin için.Saygılarımla

''İstediniz de vermedik mi set köpeğiniz olsun''
Hiç bir istifadem olmamasına rağmen arkadaşların yararlanması yönünden sana teşekkürlerimi sunarım. Allah bu konularda sana daha çok zihin açıklığı versin dileklerimle kal ve ömür boyu kal. Kocaman Teşekkürler...........