• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 500 tr kullnıcıları nerdesiniz

• Konbuyu başlatan isko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isko

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Roland
UZUN ZAMANDAN BERİ KİMSE PAYLASIM YAPMIYOR :confused:

Cevap: Korg pa 500 tr kullnıcıları nerdesiniz

balaban55 güzel yorum olmuş noktayı koydun :)

aslında çok güzel bir cihaz ama pa 55 tr daha çok destek gördü ya

aslında çok güzel bir cihaz ama pa 55 tr daha çok destek gördü ya

Yanarım, yanarım buna yanarım demek istemişsin. Çok haklısın ama alacağın yok ne yazık. ;)

yinede çok güzel bir org adamlar yapmış ya :D

yinede çok güzel bir org adamlar yapmış ya :D

Her org güzeldir. Kullanmasını bilene. Hiç bir orgun kusuru yoktur, imalat zihniyetine göre. Orgu org eden kullanıcısıdır, oyuncak dahi olsa. :)

bir örnekte benden olsun mesela korg i4s ritim 3 - 5 ritimle 3 -5 ses ile herkes mutlu oluyordu resmen yakıyordu ortalığı ama millet kullanıyordu şimdi 4x bekliyorlar vcd yoktu millet kn 800 e 86 düğün yapılıyordu kullanıcı abi bu arada korg pa 500 tr gerçekten yetim ya

bir örnekte benden olsun mesela korg i4s ritim 3 - 5 ritimle 3 -5 ses ile herkes mutlu oluyordu resmen yakıyordu ortalığı ama millet kullanıyordu şimdi 4x bekliyorlar vcd yoktu millet kn 800 e 86 düğün yapılıyordu kullanıcı abi bu arada korg pa 500 tr gerçekten yetim ya
Öncelikle, sakın yanlış anlaşılıp aşağı görüyor gibi bir ifade duymak istemiyorum. Sadece şu Türkçe' mize bir nebze özen gösterilse biribirimizi daha analaşılır bir şekilde net anlarız diye düşünmekteyim. Bir nokta veya virgül dahi çok anlam değiştirir. Asıl konuya gelelim. Madem çok yetim olarak kaldığını düşünüp bir şeylerde katamıyorsan (bu çok doğal) en azından (yanlış hatırlamıyorsam) omunal nickli üyemiz bu konularda çok hassas ve gereğinden fazla yardımcı bile oluyor. Sanıyorum, Öğretmen' de. Bu sitede sizler için Allah' ın bir lütfu diye düşünüyorum. En iyisimi ona başvur. Fevkalade bir beyefendi olduğundan isteklerinizi geri çevirmeyip, noktalıyacaktır, emin olunuz.

Öncelikle, sakın yanlış anlaşılıp aşağı görüyor gibi bir ifade duymak istemiyorum. Sadece şu Türkçe' mize bir nebze özen gösterilse biribirimizi daha analaşılır bir şekilde net anlarız diye düşünmekteyim. Bir nokta veya virgül dahi çok anlam değiştirir. Asıl konuya gelelim. Madem çok yetim olarak kaldığını düşünüp bir şeylerde katamıyorsan (bu çok doğal) en azından (yanlış hatırlamıyorsam) omunal nickli üyemiz bu konularda çok hassas ve gereğinden fazla yardımcı bile oluyor. Sanıyorum, Öğretmen' de. Bu sitede sizler için Allah' ın bir lütfu diye düşünüyorum. En iyisimi ona başvur. Fevkalade bir beyefendi olduğundan isteklerinizi geri çevirmeyip, noktalıyacaktır, emin olunuz.

konuyu açma sebebim çok basit diğer klavyeler destek görürken türkiye için özel üretilmiş korg pa 500 tr niye destek görmedi hepsi bu ben zaten kendi kulak zevkime göre kitilerimi ritimlerimi oluşturdum bu sayfa org için paylaşım ve destek sayfası burada kimse nokta virgül kullanmaz hatta teşekküre tşk yazar bu formda ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum ben bir soru sordum pişman oldum omunal hocamızı korg pa 500tr kullanıcısı olarak takip ediyorum ve başarılı buluyorum yaptığı çalışmaları çok güzel buradan kendisine teşekkür ediyorum herkese destek oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...