• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 55 tr BAKUP DATA YEDEĞİNİ ALMAK

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
BAKUP DATA (BAKUP DATALARIN YEDEĞİNİ ALMAK)

Arkadaşlar korg pa 55 tr üzerindeki fabrikasyon ritimleri değiştirdiyseniz eğer,bütün batı ritimleride dahil değiştirdiyseniz eğer komple bakup olarak yedeğini almak istiyosanız aşağıdaki komutları uygulayınız,kolay gelsin

Bu komut,kendi İşletim Sistemi haricindeki tüm dahili fabrika datasının (Styleler,Programlar,Performanslar...)
bir backup' ını başlatır.

1. 5 adet formatlı boş disket hazırlayınız.Disketleri formatlamaya ihtiyacınız
olmayacaktır.Pa55Tr,Backup prosedürü esnasında bunları formatlayacaktır.
2. Backup Data komutunu seçiniz.
3. Are you sure? mesajı görünür.Devam etmek için ENTER’ a,vazgeçmek için EXIT’ e basınız.
4. Insert backup disk#1 and Press Enter mesajı görünür.Bir disket takınız ve ENTER’ a basınız.
5. Pa55Tr bunu istediğinde,floppy disk drive içine yeni bir disket takınız.Her disketin üzerine numarasını
yazınız.
Eğer disket formatlanmamışsa ya da boş değilse,Pa55Tr bunu formatlamanızı isteyecektir.
SHIFT’ i basılı tutunuz,ve disketi formatlamak üzere ENTER’ a basınız.Pa55Tr önce Fast/Hızlı
Format yapmaya çalışacak,bu mümkün olmadığında Full Format yapacaktır.

Cevap: korg pa 55 tr BAKUP DATA YEDEĞİNİ ALMAK

bilgi için sağol bence iyi bir paylaşım.

teşekkürler savaş abi,pa 55 tr kullanıcıları için önemli bilgiler,

çok saolun arkadaşlar emeginize zamanınıza saglık helal edin gercekten çok iyisiniz

çok saolun arkadaşlar emeginize zamanınıza saglık helal edin gercekten çok iyisiniz

helal olsun ne demek hocam,amacımız paylaşmak ,yardımcı olmak ,öğrenmek ve öğretmektir,

Hocam bende pa55tr var benden önceki sahibi kurcalarken orgun kendi ciftetelli ritimlerini silmis Bana format atilirsa normale döner dedi birde set tam yüklenmiyor sesleri kaydediyor ritimler bos 5 Tane disketi anlamadim bizmi indiricez internetten yoksa orgtanmi yedekliyecez tesekkurler

Hocam bende pa55tr var benden önceki sahibi kurcalarken orgun kendi ciftetelli ritimlerini silmis Bana format atilirsa normale döner dedi birde set tam yüklenmiyor sesleri kaydediyor ritimler bos 5 Tane disketi anlamadim bizmi indiricez internetten yoksa orgtanmi yedekliyecez tesekkurler

pa55 tr os restore dosyası indir yükle orga,sitede mevcut pa55tr bölümünde var,

os restore dosyalarını yükledikten sonra seti yükle,bu kadar,

os restore nasıl yüklenir,versiyon dosyası nasıl yüklenir
set nasıl yüklenir hepsi sitede mevcuttur,

os restoreyi yükledikten sonra versiyon dosyasınıda yükle,1.2 versiyon yükle son versiyondur,,
en son seti yükle,

eğerki seti yükledikten sonra hala ritim banklarında setin ritimleri görünmüyorsa ritim bankaların kilitlenmiş demektir,
önceki kullandığın setin sadece globalini yükle sorun kalkacaktır,kolay gelsin

tesekurler

Tesekurlerr ındıremıyozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ındıremıyozzz bekapalrııııı