• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 600 qt yardım lütfen

• Konbuyu başlatan SRPSVR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

SRPSVR

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa 600 qt
Merhaba,

Değerli müzisyen arkadaşlar 1 konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Korg pa 60 kullanıyordum, korg pa 600 qt aldım, cihazı vaktim olduğunca keşfetmeye çalışıyorum, 600 de ses efekleri yok mu? Çığlık, alkış , kahkaha vs ben bulamadım , şayet yoksa sonradan ekleyebilirmiyiz? Tşk.

Cevap: korg pa 600 qt yardım lütfen

Ana ekranda altta Volume,Sub-Scale,Pad gibi menüler var.Pad sekmesine tıkla dört adet pad kismi olacak atamak istedigin siraya dokun eğer setinin içinde yüklüyse user1,user2 de gorebilirsin.Yok yüklü değilse indirdigin setlerin icindeki pad dosyalarini sirayla yükleyip cözebilirsin.

Merhaba,

Mp3 ler pa 600 ün nın hafızasına nasıl atılıyor

teşekkürler

Merhaba,

Mp3 ler pa 600 ün nın hafızasına nasıl atılıyor

teşekkürler

Usb bellek ile atabilirsiniz veya usb bellek üzerinden okutabilirsiniz. Usb portu klavyenin arka panelinde mevcuttur....

Cevabınız için teşekkür ederim, ben usb den cihazın hafızasına nasıl atarızı kastetmiştim,
Pa 600de mp3 leri usb den klavyenın hafızasına kayıt etme özelliği yok mu?

Cevabınız için teşekkür ederim, ben usb den cihazın hafızasına nasıl atarızı kastetmiştim,
Pa 600de mp3 leri usb den klavyenın hafızasına kayıt etme özelliği yok mu?

Alkış çığlık vb. efektler yani Pad'ler. Içinde set olan usb takılı iken klavyede MEDIA tuşuna basın. Gelen menüde sol altta Usb seçmeniz gereken sekme olacak. Usb seçtikten sonra Open kullanarak Setin içine girin. Sound,style,pad gibi başlıkları görürsünüz.Pad seçip Open dediğinizde gördüğünüz başlıklara tek tek dokunup LOAD demeniz lazım.
Mp3'ü bilemiyorum şu anda bakmıyorum.