• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA 80 SADECE AMA SADECE KART GİRİŞİ ARIZALI SADECE 1.850 TL ACİL NAKİT LAZIM

canhayelmert3

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Korg PA 80 SADECE AMA SADECE KART GİRİŞİ ARIZALI SADECE 1.850 TL ACİL NAKİT LAZIM
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sayın Müzisyen arkadaşlarım.Elimde Korg pa80 mevcut kısaca bahsetmek gerekirse.
1-)İçinde Sıfır Hdd takılı.
2-)Üzerinde Sıfır Disket Sürücü ve Usb Okuyucu Takılı Hemde Aynı anda çalışıyor.
Açıklamam gerekirse bilirsinizki bozuk set yüklemelerinde user kitlenmeleri yaşanabiliyor ne kadar backup atsanızda sistem yüklemeden maalesef düzelmiyor.Haliyle set denerken %100 bozuk bir sete denk gelebiliyoruz arkadaşlar.Usb ile sistem atılamadığı için ve devamlıda orgu söküp sadece sistem atmak için orgu sökmek biraz zor geliyordu.Babam elektronikçi olduğu için ona bu durumu söyledim ve orgun üstünde biraz modifiye çektik.Şu anda orgun sağ alt köşesinde hem usb aparat takılı hemde disket sürücü takılı peki diyeceksiniz aynı anda nasıl çalışıyor.Zaten aynı anda çalışmıyor.Orgun sağ üst köşesine 2 konumlu bir çıt çıt takıldı.sola çekilirse usb aparat sağa çekilirse disket sürücü çalışıyor ve org açıkkende bu değişimi yapabiliyorsunuz.Sıkıntı olmuyor.ama aynı anda direk paralel bağlanırsa sistem çalışmıyor illa bir ayırıcı gerekiyor arkadaşlar.
Şimdi gelelim orgdaki sıkıntıya zaten topu topu bir tane sıkıntısı var.isteyen yaptırır isteyen yedek parça olarak alır sayın arkadaşlar.
Orgumun başına şöyle bir olay geldi biz arkadaşla birlikte 1 adet 16mb'lık flash kart aldık ve bir sevinçle kendi yapacağımız kart setimizi ona yükleyecektik o amaçla almıştık.Ancak arkadaşım illlaki ben takacam kartı sen işine bak demesi beni işimden etti.Orgu açtığımda kartı görmemişti.Ve sonra anladımki iğne yerlerinde iğneler kırılmış daha doğrusu arkadaş zorla kırmış diyebiliriz.Daha sonra babamla beraber orgu açtık ve bordu yerinde çıkardık.iğneler berbat durumdaydı hangisini düzeltmeye çalışsanız patır patır dökülüyordu.yapılacak yeri yoktu yani.Babamda tek tek o bacakları yerinden söktü kısa devre yapmasın diye ne olur ne olmaz ben istedim.şu andaki durum kısacası kart takamıyoruz çünkü takacak delik yok artık)) yaptırmak isteyen arkadaş 100 ila 150 tl arası masrafı var zaten bu işleri bilirsiniz sizde.Şimdi arkadaşlar gerisi size kalmış ister yaptırın ister parça niyetine alın.Orgumun ne ekranında ne düğmelerinde hiçbir hasar yoktur.sadece kullanıma bağlı bir kaç çizik vardır.oda zaten neredeyse tüm orglarda olur.Fiyatı gayet uygun yazdım arkadaşlar.Ben denizlinin ilçesi olan Çardakta oturmaktayım.Dileyen Müzisyen arkadaşım gelip kontrol edebilir zaten dediklerim dışında ekstra bir hasar zarar yoktur gördüğünüzde anlarsınız zaten.sehirdışından almak isteyen arkadaşımada kargo ile gönderebilirim.Kısacası Elimden geldiğimce Diğer Müzisyen arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışacağım.

Cevap: Korg PA 80 SADECE AMA SADECE KART GİRİŞİ ARIZALI SADECE 1.850 TL ACİL NAKİT LA

ilan güncel değildir.