• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 80 set yardımınızı bekliyorum

umit_kaynak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or 700 v2 plus
değerli üstatlarım korg pa 80 e yükleyeyebileceğim en güzel set nedir bilecik yöresine hitap eden için güzel çiftetelli ve 2 4 lerin olduğu sorunsuz sıkıntısız seti olan varsa kart backupları ve final setini paylaşırsanız çok sevinirim herkese hayırlı günler

Cevap: korg pa 80 set yardımınızı bekliyorum

Piyasa da üretilen sayısız kart var siz yörenize en uygun olanını araştırınız bize hangisinde karar kılarsanız buraya istekte bulununuz biz size gerekeni sağlarız. Saygılarımla,

çok sağolun hocam o kadar çokki bide 80 usbli olmayınca yükleme deneme konusunda pek iyi değilim sizin aklınıza yatan içinde canlı müzikte kullanıcağım ritim ses olan ayrıca düğün için balıkesir inegöl kemalpaşa çiftetellilerin olduğun 2/4 lerinde sağlam olduğu biset varsa aklınızda direk disketlerini çekip bi arkadaşımla beraber alete yükliycem hocam sizin aklınızda ne varsa atın kabulum çok sağolun ilgi ve alakanıza teşekür ederim

hocam son bişey daha ekliyim setin içinde klarnet keman kanun loop seslerde olursa tadından yenmez:)

çok sağolun hocam o kadar çokki bide 80 usbli olmayınca yükleme deneme konusunda pek iyi değilim sizin aklınıza yatan içinde canlı müzikte kullanıcağım ritim ses olan ayrıca düğün için balıkesir inegöl kemalpaşa çiftetellilerin olduğun 2/4 lerinde sağlam olduğu biset varsa aklınızda direk disketlerini çekip bi arkadaşımla beraber alete yükliycem hocam sizin aklınızda ne varsa atın kabulum çok sağolun ilgi ve alakanıza teşekür ederim

hocam son bişey daha ekliyim setin içinde klarnet keman kanun loop seslerde olursa tadından yenmez:)

Benim aklıma yatan bende PA-80 ler için satışa sunduğum içinde yaklaşık 200 tane kart BACKUP u, 30.000 yerli yabancı midi, 500 civarı set ve dahası bulunan Hardiskler var tanesi 80 GB ve sadece 100 TL al tak kurtul disket ve misket den :) İstanbul da isen sorun yok bana orgunu ve kartını al gel bu Harddisklerden beğendiğin Kartı ve seti sana disketsiz hemde bedava yükler gönderirim. Çaylar benden :) Hoşuna gider ise DH yi 100 TL karşıığı alırsın bedava takar test ederim onu da dilersen sana satmış olurum.

Kartsız set adı ile paylaştığım 323 Adet set var onları dilersen indir dilediğini disket ile sen orguna yükle çal dene lakin birçoğu kart destekli çalıştığından abuk subuk börtü böcek sesleri de alabilirsin. Kolay gelsin Saygılarımla,

Anladım hocam sağoılasın haklısınız alette hardiskte var bi ara haberleşelim ozaman bi çare bakalım sağolun tekrar

323 adet set linkim den indirip deneyebilirsin işte link,

Üstad bu zevk işidir bize göre iyi olan sana göre iyi olmaz. Harddiskin var ise ömer kart, erolun kartları birde bu sitede Demir ve Demir kral kart var. İndirip HD ye at dene disketle falan uğraşma. Bu kartların birçoğunun backup klasörleri var onlarlada alt ışık üst ışık bütün yabancı ritimleri değiştir, bir sürü ritmin olur... Kolay gelsin