• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 800 256 mb ram

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
slm arkadaslar carsamba günü pa 800 e 256 mb ram takdiriyorum masil aceba ram yukselden arkadaslar memnunmu bir sıkındı oluyormu aletde ve pa 2x ve 3x setlerini okuyormu alet ozaman bir bilgisi olan arkadaslar varmi

Cevap: korg pa 800 256 mb ram

2x setlerini global ı slıp yuklersın ama 3x ı okumaz onun formatı degısık ses kartı degısık 256 ram sıkıntı olmuyo hata guzl oluyo sample atabılıyosun taksımler atıyosun set sılıp yuklemek sıkıntı yapmıyo

ben 3 yıldan beri kullanıyorum sıkıntı yok memnun kalırsın yer sıkıntın olmaz

dtl tekel olduğu için yolmaya devam ediyo diyosun yani yazık bize bunların eline kaldık ben geçen yıl dtl ye sormuştum 500 tl demişti şimdi katlamış fiyatı

O zaman euro düşüktü o zaman da 275 euro ydi ama euro liralardaydi

dostum ram in dışardan maliyetinin 400 tl yi geçmediğini biliyomusun peki geçen yıl arkadaşım pa3x için kendine dışardan 300 tl ye aldı ama pa800 lere kendin takamadığın için sıkıntı oluyo

mrb arkadaşlar bende 3 ay önce dtl de 256mb taktırdım, fiyatı 475 tl....

dtl tekel olduğu için yolmaya devam ediyo diyosun yani yazık bize bunların eline kaldık ben geçen yıl dtl ye sormuştum 500 tl demişti şimdi katlamış fiyatı

DTL yolmaya devam mı ediyor?
DTL Tekel?

1. PA800 keşke sadece bir tek Ram takmakla 256 Mbyte kavuşabilseydi kardeşim.
Ben ve kardeşlerim sabahlara kadar enayi gibi uğraşıp bu alete elektronik bir Devre tasarlayıp bu Ram'i PA800 de çalışabilir duruma getirmeye uğraşmasaydım.
Çünkü OS de müsayit olsa Sadece Ram PA800 de çalışmaz.

2. DTL Tekel olarak görülüyorsa bu DTL nin ayıbı değil.Bu aslında Piyasanın ne kadar içleracısı bir durumda olduğunu gösteriyor.
Biz yetiştirmek için çırak bile artık bulamıyoruz ve Meslek okullarından gelenler de maalesef daha bir Transistörün bile nasıl çalıştığını anlatamıyorlar.

3. Günah almayın derim.Çünkü insanlar her allahın günü bütün anadoludan gelip cihazı neredeyse günübirlik alıp tekrar gidebiliyor.
Siz Servise bir Cep telefonu verdiniz mi hiç?
Kaç günde geri aldınız?
Dua edin ki bana bir Piyango veya Loto vurmasın.Çünkü o zaman DTL diye bir Firma da kalmaz.
Sabahlara kadar çalış ve çocuklarını bile nasıl büyüdüğünü görme ve forumlarda bu tarz hakarete uğra.El insaf!

Ayrıca,

Almanyada 256 Mbyte Ram uygulaması 300 Euro açıp sorabilirsiniz.(yaklaşık 930 TL)
DTL Elektronik bunu 475 TL karşılığında takıyor.(153 Euro)
Fiyatın katlandığını size kim söyledi?

Moderatör tarafında düzenlendi: