• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 800&500 TR SETİ YEDEKLEME KOPYALAMA(anlatımı)

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
değerli arkadaşlar pa 500 türkiye üzerindeki seti karta nasıl kopyalarız,başka setmi denemek istiyoruz ama orgun üzerindeki setide kaybetmek istemiyoruz diyelim,ne yapmamız gerekir,seti hafıza kartına kopyalamamız yedeklememiz gerekir,

pa500 tr için sd kartı orga takınız,---pa800 için usb yi takın
1.media tuşuna basınız,

2,ekranın en altında save seçeneğine dokunun

3,karşımıza ALL yazısı çıkacak üzerine tıklayın

4,save to yazısına dokunun NEW SET dokunun isim yazın ok basıyoruz olay tamamdır

(global-saund-perform-style-pad------pcm pa800 için----bu dosyaların başındaki kutucukları işaretlemeyi unutmayın,özellikle hepsinin işaretli olmasına dikkat edin yoksa set eksik olur sorun çıkar)

kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: KORG PA 500 TÜRKİYE BAKUP DATA SETİ YEDEKLEME(anlatımı)

çok faydalı bir konu teşekkür ederim Zafer Bey

Cevap: KORG PA 500 TÜRKİYE BAKUP DATA SETİ YEDEKLEME(anlatımı)

çok faydalı bir konu teşekkür ederim Zafer Bey

rica ederim,bizlerde değerli arkadaşlar sayesinde yetiştik,özellikle SAZGRUBU (MUZAFFER )abimden pa 80 varken çok şeyler öğrendik buradan kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum,bende bildiklerimi paylaşıyorum elimden geldiği kadar,faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize,

Cevap: KORG PA 500 TR ORGTAKİ SETİ KARTA ATMAK SETİ YEDEKLEMEK(anlatımı)

zafer kardeşim setimi yedekliyorum denemek için farklı setler yükledikten sonra kendi setimi tekrar yüklediğimde bazı ritmlerin ve seslerin değiştiğini görüyorum bu neden kaynaklanıyor olabilir

zafer kardeşim setimi yedekliyorum denemek için farklı setler yükledikten sonra kendi setimi tekrar yüklediğimde bazı ritmlerin ve seslerin değiştiğini görüyorum bu neden kaynaklanıyor olabilir

abi ses ve ritimi editlerken hafızaya aldığın zaman imkanı yok setinizi yedeklediğinizde ses ve ritimlerin değişmesine,

ses ve ritim editlerken hafızaya almada bi problem var sanırım,

ses ve ritim ancak şu şekilde değişir,setinizin içindeki perform seslerin birleşimindeki seslerden bazıları saund dosyasında yoksa o zaman org otomatik olarak kendisi ses ataması yapar ve ses bozuk çıkar veya başka bi ses çıkar,

yukarıdaki set yedekleme anlatımını yaptıktan sonra setinizi ne zaman yüklerseniz orga imkanı yok değişmez,userler virüs kapmışta olabilir,
isterseniz orga bi format çekip restore bakupları yeniden yükleyin ve öyle deneyin,

ben kaç kere setimi kaydetip başka set yükleyip yine eski setimi yükledim böyle bir sorun ile karşılaşmadım kardeşim

arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim sorun dediğiniz gibi belki de virüs kaynaklıdır.bazen de tek olarak başka bir setten ritm yüklemek için ritmi seçtiğim zaman, yüklenecek yeri gösterdiğimde device generic error diye hat mesajı veriyor.

arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim sorun dediğiniz gibi belki de virüs kaynaklıdır.bazen de tek olarak başka bir setten ritm yüklemek için ritmi seçtiğim zaman, yüklenecek yeri gösterdiğimde device generic error diye hat mesajı veriyor.

device generic error demek cihazda genel hata var demektir hocam,

siz en iyisi cihaza komple format atın restore sistem versiyon dosyalarını yeniden yükleyin sonrada hangi seti isterseniz onu yükleyin,
kolay gelsin

device generic error demek cihazda genel hata var demektir hocam,

siz en iyisi cihaza komple format atın restore sistem versiyon dosyalarını yeniden yükleyin sonrada hangi seti isterseniz onu yükleyin,
kolay gelsin

aynen zafer kardeşimin dediklerini yap sen sorun düzelir ...

full resorce bkp mı yoksa full resorce restore mi yapmalıyım bu işlemi yaptıktan sonra başka bir şey daha yapmam gerekirmi çünkü daha önce bir sefer format atmıştım eksik bir şey mi yaptım acaba, yardımlarınıza teşekkürler arkadaşlarım