• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 800 icin bulgarlarìn kuladigi yaylilar

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
slm arkadaslar bana pa 800 icin bulgarların kulandigi yaylilar gundem yayli yada kempa yayli sesleri lazim kimde varsa bana yardimci olabilirmi yada hanki setde bu tip yaylilar var saygilarım ile baris

Cevap: korg pa 800 icin bulgarlarìn kuladigi yaylilar

zaten benim konum var barış abi ilk olarak şunu diyebilirim zaten gundem yaylılar kempalar piyasadaki sette mevcut sen mesela bana bi youtube link i atarsın bu yaylı istiyorum diye dinleyip bende olan sette var diyebilirim öyle yardımcı olabilir

bir ikinci si

bu konuda cok güzel yaylılar mevcut hem 600 için hem 800 için piyasada olan cogu sesler mevcut

ha ben illa ki bir makedon set istiyorum diyosan da

buyur hem makedon sesleri ve ritimleri seti dene en son atıgım makedon setini umarım begenirsin yorumlarını bekliyorum burdan bakarım yine yazıdgında

slm kardes mesela ork.zihnilerin kulandigi yaylilar korg triton yaylilari moss grub keman .canli kemanlar lass strings for pa 800 diye bir video var boyle yalilar sultn strings gundemler bunlar lazim birde sorum pa 900 setleri pa 800 e yukleyebilirmiyim okurmu mesela pa 600 setlerini okmumuyor cünkü kilitli setler saygilar

elm senın setı yukledım org kılıdlendı ne iş anlamadım globalı silmeme ramen