• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 800 set lazım yardım lütfen

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
Slm ardakaşlar bende sonunda aldım pa 800 ü am arkadaşlar piyasda cok set vat ben güvenemiyorum setler ramı yakar diye bana hem gazino hem düğünlük saglam saoundlu set lazım yardım edebilecek arkadaşlar varmı 64 mb ramı gecmeyecek setlere ihtiyacım var saygılarım ile barış dasdemir

Cevap: Korg pa 800 set lazım yardım lütfen

güzel kardeşim piyasadakilerini birleştirip kendine uyarlaman gerek ben yapayım derken 10 gün geçti tam yarıya geldim bordu yaktım şansızlık :) bir dahada set demedim eğer ulaşabilirsen yavuz acayip set işini görür.

Cevap: Korg pa 800 set lazım yardım lütfen

sayin kardesim öncelikle hayirli ugurlu olsun benim adim hüseyin (tosunpasa)su an kullanacagin set benim siteye vermis oldugum setleri dene 64 mb lik yaptigim tosumpasa-karma( 3) var onu dene icinde hersey var( amannnn yanlislik yapma tosunpasa mega(1)set olmayacak) bu setin mb si yüksek sadece tosunpasa-süper ( 1)(2)(3) diye yazar bunlar mb leri düsük sormak istedigin bir sey varsa bana yazabilirsin saygilar.