• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 900 yardım ?? Multisample sorunu

• Konbuyu başlatan nakee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 1K

nakee

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
>>korg pa 3x>>
Merhaba arkadaşlar geçenlerde arkadaşımdan bir set aldım . Set 3x üzerinde yapılmış 128 mb bende pa900e yüklemek istedim neticede ram olarak kapasitesi var bu set için. Herşey yükleniyor ancak ses yok çalmıyor . Sampleleri recorddan kontrol ettim hepsi var multi samplelere giriyorum evet isim olarak var hepsi adreslenmiş ancak çalmıyor ne seti tek tek uyarlamak olmaz çok vaktimi alacak kısa bir yolu yok mudur:eek:

Cevap: Korg pa 900 yardım ?? Multisample sorunu

set datası sıkıştırılmıştır, malesef 900 bu dataları yüklüyor ama ayıklayamıyor ve çalamıyor.

3x üzerinden bu data genişletildiği takdirde boyut 256 ya çıkacaktır ve 900e yüklemeniz için içeriğindeki bazı samplelerden feragat edilmesi gerekecektir.

Hocam ilginiZe teşekkürler bunun başka yolu yok mudur yani pa900 ile halledilemez mi

malesef pa900 ün sistemi buna müsait değil, herhangi bir 3x ile bu data ayıklanabilir. forumda 3x kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir size.

Teşekkürler hocam