• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 900

ugur211046

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar sakın ola pa 600 ve pa 900 e bulaşmayın.alet teneke oyuncak gibi birşey .medelli dante nin soundları bile pa 900 den iyidir.soundlar tesisatta bile berbat teneke gibi.elinizde pa 800 ünüz filan varsa sakın ola aman diyorum satıpta 900 filan almaya kalkmayın.köpek gibi pişman olursunuz.ben zira 800 ü satıp 900 aldığıma pişman oldum.

Cevap: korg pa 900

arkadaşlar sakın ola pa 600 ve pa 900 e bulaşmayın.alet teneke oyuncak gibi birşey .medelli dante nin soundları bile pa 900 den iyidir.soundlar tesisatta bile berbat teneke gibi.elinizde pa 800 ünüz filan varsa sakın ola aman diyorum satıpta 900 filan almaya kalkmayın.köpek gibi pişman olursunuz.ben zira 800 ü satıp 900 aldığıma pişman oldum.

insanları direk yanlış yönlendirmeyin nesi kötü PA900 ün medeli nin artıları neler mesela medeli ile pa900 ü nasıl kıyaslarsınız bunada anlam veremedim her aletin kendine göre güzellikleri var. Aleti iyi analiz edin sizden ne istiyor bi bakın setiniz eq ayarlarınız bunları gözden geçirin cihaza siz ne verirseniz oda size onun karşılığını verir.

ben medelliyi övmedim.sadece çıkış soundu pa 900 den daha iyi dedim.pa 900 e paramı kaptırmış bir vatandaşım.hayatımda bunun gibi adi bir alet bir pa 500 ü gördüm birde 900 ü.ekolayzır ayarlarına gelince bunu çok iyi bilen biriyim ne yaparsan yap bu aletten ton alamassın.çünkü içindeki ses kartı çok adi ve çıkış gücü pa 800 ve muadil aletlere göre çok zayıf.bu oyuncak gibi teneke gibi adi aletleri türkiyeye getirip satan insanları madur eden korg firmasını kınıyorur ve allaha havale ediyorum.

ben medelliyi övmedim.sadece çıkış soundu pa 900 den daha iyi dedim.pa 900 e paramı kaptırmış bir vatandaşım.hayatımda bunun gibi adi bir alet bir pa 500 ü gördüm birde 900 ü.ekolayzır ayarlarına gelince bunu çok iyi bilen biriyim ne yaparsan yap bu aletten ton alamassın.çünkü içindeki ses kartı çok adi ve çıkış gücü pa 800 ve muadil aletlere göre çok zayıf.bu oyuncak gibi teneke gibi adi aletleri türkiyeye getirip satan insanları madur eden korg firmasını kınıyorur ve allaha havale ediyorum.

ülkemizde org piyasası ne yazıkki çok pahalı 2250 dolarlık bir alet değil ancak 13000 tl lik tyrosla kıyaslarsak veya 8000 tl lik pa3x le kıyaslarsak arada 3500 tl ve 8500 lik farklar çıkıyor ama aralarında bukadar fark varmı yok ben pa900 ilk çıktığı zamanlarda alanlardanım ve bu alet üzerinde emeğim var set te yaptım ayarda yaptım bende daha önce bk5 dante tr pa800 pa2x kullanmış olarak pa900 ün tonları daha natürel ve daha iyi geliyor çıkış gücü derken neyi kastettiniz anlayamadım mesela pa800 ün çıkış güçü yüksek felan değil sadece sample larda ve sound ayarlarından kickler aşırı yükseltilmiş ve bu yüzden bass lar ve acc lar çoook geride kaldığından metalik bir gürültü ortaya çıkıyor pa900 de daha dengleli soundlar elde edebiliyorsunuz mesele orgu kullanmayı ve ayarlamayı bilmek ayrıca pa800de kullandığınız seti yüklemeyin pa3x te düzenlenmiş setleri tercih edin. saygılarımla...........

herşeyi denedim arkadaşım .avrupadan gelen kilitli bir usb yi yükledim.usb arkadaşımın pa 800 ünü uçuruyor pa 900 rezil ediyor.hiç ekolayzır ayarı filan deme bu aletin kendine has metalik teneke bir soundu var.insanları yanlış yönleripte emeklerini ziyan etmeyin.ben pa 800 ü sattığıma köpek gibi pişman oldum.hem aletim fitti hem param gitii birde üstüne oyuncağa benzeyen çin malı teneke sesli bir oyuncak elimde kaldı.hadi ben zararına elden çıkarttım giren kazık girdi bana.ama başka arkadaşlarım madur olsun istemiyorum yazık.

UĞUR kardeş bende 2 yıl önce aldım arkadaşımdada dante tr var aynı anda ikisinide kullanıyorum. Bence sende kullanım veya eq hatası var. Ben ileri derecede memnunum. Memnuın olmayan bir tek seni duydum. Bence bu kadar kötüleme aleti okuyan gerçek zanneder. Ayarlarını bir kontrol et derim veya benim kullandığım seti göndereyim onu bir dene derim. veya kullandığın seti yolla bir bakalım derim. Saygı ve hürmetlerimle.

Gozleri saglam biri zaten malzeme kalitesinin adiligini gorur muzik kulagi saglam olan biri aletin soundunun ne kadar kötü metalik tenekevari bir sound oldugunu anlar.ekolayzir ayarina gelince her sekilde yaptım ama aletin kendine has pis metal bir soundu var.set konusuna gelirsek kilitli bircok usb dahil değisik bircok set yukledim.olmadi.global dendir dedim orginal pa900 globalini yukledim yine ayni.birakin allah aşkına korg artik isin suyunu fena cikardi.

Gozleri saglam biri zaten malzeme kalitesinin adiligini gorur muzik kulagi saglam olan biri aletin soundunun ne kadar kötü metalik tenekevari bir sound oldugunu anlar.ekolayzir ayarina gelince her sekilde yaptım ama aletin kendine has pis metal bir soundu var.set konusuna gelirsek kilitli bircok usb dahil değisik bircok set yukledim.olmadi.global dendir dedim orginal pa900 globalini yukledim yine ayni.birakin allah aşkına korg artik isin suyunu fena cikardi.

demekki pa900 kullananların %98 i hem gözlerinden hemde kulaklarından problemli.sürekli forumlardayım pa900 den memnun olmayan bir seni gördüm birde eeeeeeeeee aklıma gelmiyor başka görmedim .

Ben Pa 900 kullanıyorum. Ses kalitesi olabildiğince güzel.Sizin klavyede bir sorun olabilir..Ancak,sattığınız için yapacak bir şey yok..

Beğenmediyseniz gidin beğendinizle değiştirin fakat alete pislik atmanıza gerek yok kıyaslamalarınız bile doğru dürüst değil medilli nerede pa 900 nerede dağlar kadar fark var .Korg pa serlerinin pa 800 den beri soundları asla kullanıcılarını sizin gibi şikayet eden boyuta getirmemiştir eğer hazıra konmayıp kendi setinizi oluşturup ses ve sound ayarlarını kendi isteğinizle yapıp ses tesisatınıda kaliteli alırsanız pa 900'ü medilli ile karşılaştırıp gülünç durumlara düşmezsiniz.